فهرست
پیشنهادات عجیب کره‌ای‌ها؛ فدراسیون مخالفت کرد
پیشنهادات عجیب کره‌ای‌ها؛ فدراسیون مخالفت کرد

پیشنهادات عجیب کره‌ای‌ها؛ فدراسیون مخالفت کرد

آی اسپورت - موضوع برگزاری بازی ایران برابر کره‌جنوبی تا همین چند روز پیش به بحث روز فوتبال ایران تبدیل شده بود. با توجه به اینکه قرار است این بازی در روز تاسوعای حسینی برگزار شود فدراسیون فوتبال تلاش زیادی کرد که زمان این بازی را تغییر بدهد اما با توجه به اینکه زمان بندی این بازی از سال گذشته به کشورهای شرکت کننده در این مسابقات اعلام شده بود کنفدراسیون فوتبال آسیا با این موضوع مخالفت کرد.

بعد از آن بود که بر سر برگزاری این بازی در ایام سوگواری سالار شهیدان اختلاف نظر ایجاد شد و در نهایت با تایید شورای تامین استان تهران قرار شد این بازی با رعایت احترام این شب‌ها برگزار شود. در این بین و در روزهایی که فدراسیون فوتبال با چالش‌های بزرگی برای برگزاری این بازی روبرو بود، فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی نامه عجیبی به فدراسیون فوتبال ایران زد که البته درخواست آنها با مخالفت مهدی تاج همراه شد.

در این نامه پیشنهاد شده بود با توجه به رابطه خوب دو کشور ایران و کره در روز بازی نمایشگاهی در استادیوم آزادی دایر شود و در آن عکس‌های قدیمی فوتبال دو کشور نمایش داده شود اما با توجه به این که بازی قرار است در روز تاسوعا برگزار شود و البته فدراسیون فوتبال با سختی‌های زیادی موفق شد اجازه برگزاری این بازی را بگیرد، این درخواست مخالفت مهدی تاج را به همراه داشت.

همچنین به جز این شرکت کره‌ای ال جی که سال‌ها است در ایران فعالیت می‌کند قصد داشت برای این بازی حساس بادکنک‌هایی با رنگ پرچم ایران در استادیوم آزادی پخش کند تا به نوعی رابطه خوب دو کشور نشان داده شود اما این موضوع هم با مخالفت مسئولان فدراسیون فوتبال ایران روبرو شد.

 

کد خبر:9402

۲    
آی اسپورت
2016-10-10 11:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر