فهرست
اشتباهات داوری سریالی: پنالتی بارسا گم شد
اشتباهات داوری سریالی: پنالتی بارسا گم شد

اشتباهات داوری سریالی: پنالتی بارسا گم شد

آی اسپورت - در دقیقه 73 بازی مقابل ویارئال، بازیکنان بارسا معتقد بودند داور باید یک ضربه پنالتی به نفع این تیم اعلام کند. تصاویر آهسته نشان داد که حق با بازیکنان بارسا است. در این صحنه برونو، مدافع میزبان در حالی که روی زمین افتاده بود، دستش را دراز کرد و موفق شد مسیر شوت مسی را منحرف کند، ولی هیچکدام از داوران بازی متوجه این هند نشدند.

صحنه مشکوک به پنالتی برای بارسا
صحنه مشکوک به پنالتی برای بارسا

این دومین بازی متوالی است که اشتباهات داوری به زیان بارسا تمام می‌شود. در بازی پنجشنبه شب بارسا مقابل آتلتیک بیلبائو در جام حذفی، داور در دو صحنه می‌توانست به نفع بارسا پنالتی اعلام کند. همچنین آدوریس، مهاجم بیلبائو با وجود ضربه آرنج به صورت اوم‌تیتی در زمین باقی ماند و اخراج نشد.

بعد از آن شکست بازیکنان بارسا به ویژه پیکه اعتراض تندی به قضاوت داور داشتند و این موضوع در رسانه‌ها هم بازتاب زیادی داشت. با اتفاقی که در بازی ویارئال افتاد، قطعا بحث اشتباهات داوری به زیان بارسا تشدید خواهد شد. البته در این بازی داور در یک صحنه هم می‌توانست به نفع ویارئال پنالتی اعلام کند، هرچند به اندازه پنالتی بارسا واضح نبود.

 

ایران ورزشی

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-01-09 10:43:00
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۴۹
عجیبه که پیمان یوسفی گه بارسایی تیر هست هند چند دقیقه بعدتر ماسکرانو رو دید که داور نگرفت ولی رسانه ها از مظلومیت بارسا میگن! دارم کم کم شک میکنم تو بازی کوپا هم علیه بارسا گرفته باشن باید یه دور بازی رو ببینم!
۳ ۱
نوید
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
دوست عزیز درسته این حرفی که میزنی.
پنالتی اونا هم باید گرفته میشد ولی باید دید که اگه پنالتی بارسا گرفته میشد سرنوشت بازی چجوری میشد.
در ضمن چند دقیقه بعدش دوباره کاپیتان ویارئال هند کرد که باز اونم نگرفتن یعنی دوتا پنالتی ولی چیزی که هست پنالتی اولی نگرفتنش عجیب و غریب بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر