فهرست
مقصر محرومیت پرسپولیس/ لیدرها و فشفشه!
مقصر محرومیت پرسپولیس/ لیدرها و فشفشه!

مقصر محرومیت پرسپولیس/ لیدرها و فشفشه!

آی اسپورت – خبر محرومیت هواداران پرسپولیس از حضور در بازی پرسپولیس و لخویا واکنش‌های مختلفی را به دنبال داشت و همه به دنبال مقصر رخ دادن این اتفاق می‌گردند. البته نوک پیکان انتقادات به سوی هواداران حاضر در استادیوم آزادی در بازی پرسپولیس و الوحده است اما به نظر می‌رسد چیزی که باعث محرومیت هواداران پرسپولیس از بازی مقابل لخویا شده، نه لیزر انداختن و پرتاب سنگ، بلکه روشن کردن مشعل و فشفشه در میان سکوهای تماشاگران است. ظاهرا چند روز پیش نامه‌ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه پرسپولیس ارسال شده و در آن، از باشگاه درباره استفاده از فشفشه و مشعل در بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا توضیح خواسته شده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که تماشاگران و هواداران عادی با وجود نظارت و کنترل ماموران، نمی‌توانند مشعل و فشفشه را با خود به داخل استادیوم بیاورند و وارد کردن این اشیا به استادیوم از ورودی‌های تماشاگران تقریبا غیرممکن است و چنین اشیایی از راه‌های دیگر و توسط افراد خاصی – شما بخوانید لیدرها – وارد سکوها می‌شوند. در تصاویری هم که از سکوهای تماشاگران بازی پرسپولیس و الوحده منتشر شده، مشخص است که فشفشه‌ها و مشعل‌ها در دست لیدرهای منتسب و غیرمنتسب به باشگاه است.

هر چند نباید از پرتاب سنگ و انداختن لیزر به بازیکنان حریف گذشت اما واقعیت این است که آنچه باعث محرومیت هواداران پرسپولیس شده، عملکرد لیدرها در استفاده از مواد آتش‌زا و محترقه در استادیوم بوده است و مقصر اصلی این اتفاق نه هواداران بلکه لیدرهای آنها هستند. لیدرهایی که پیش از این هم در مسابقات مختلف و در تیم‌های مختلف، با همین رفتارها باعث بروز خشونت و بی‌اخلاقی در ورزشگاه ها شده‌اند و اگر با آنها مقابله نشود باید منتظر محکومیت‌ها و محرومیت‌های بیشتری برای فوتبال کشورمان باشیم.

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-05-17 18:30:00
نظر دهید
۳ نظر
مهدی
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
تو آسیا عابدینی نیست براشون کاری بکنه خخخخ لنگی بی فرهنگ.
۸
مصطفی
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۰۳
بهتون تبریک میگم. بالاخره موفق شدید یه راهی پیدا کنید تا این قضیه رو به باشگاه ربط بدین.
۲
حبیب
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۱۰
از محرومیت پرسپولیس ششم حال اومد بالاخره یکی پیدا شد حال این تماشاگرهای بی تربیت رو بگیره .
زنده باد تراکتور
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر