فهرست
راموس به دنبال تداوم یک رکورد درخشان
راموس به دنبال تداوم یک رکورد درخشان

راموس به دنبال تداوم یک رکورد درخشان

آی اسپورت - رئال مادرید در دهه گذشته میلادی عملکرد فوق العاده ای در لیگ قهرمانان داشت و بی تردید سرخیو راموس، کاپیتان متعصب این تیم نقش مهمی در قهرمانی های متوالی کهکشانی ها ایفا کرد. رئال مادرید امشب در شرایطی در اسپانیا پذیرای آتالانتا خواهد بود که سرخیو راموس رکورد ویژه ای در لیگ قهرمانان داشته و به دنبال تداوم این رکورد است.

از سال 2015 و شکست مقابل یوونتوس در مرحله نیمه نهایی، سرخیو راموس تا به حال حذف از لیگ قهرمانان را تجربه نکرده است. رئال مادرید در هر سه فصل بعد از آن شکست موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و سرخیو راموس جام را بالای سر برد. در دو فصل گذشته نیز اگرچه رئال مادرید مقابل آژاکس و منچسترسیتی حذف شد، اما در مسابقات منجر به حذف سرخیو راموس حضور نداشته و به علت مصدومیت و محرومیت در ترکیب غایب بوده است.

در واقع سرخیو راموس در 20 مسابقه اخیر خود در لیگ قهرمانان فقط یک بار فصل گذشته و در دیدار رفت برابر منچسترسیتی شکست را تجربه کرده است. مدافع متعصب رئال مادرید در بازی رفت از زمین اخراج شده و مسابقه برگشت را از روی سکوها تماشا کرد. با این آمار فوق العاده، هواداران رئال مادرید امیدوار به حضور سرخیو راموس در ترکیب اصلی در مسابقه امشب برابر آتالانتا و تداوم این رکورد درخشان مدافع محبوب خود هستند.

     
آی اسپورت
2021-03-16 23:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر