فهرست
نگاه فنی؛ بازی قابل پیش‌بینی استقلال
نگاه فنی؛ بازی قابل پیش‌بینی استقلال

نگاه فنی؛ بازی قابل پیش‌بینی استقلال

آی اسپورت - سرعت بازیسازی از یک‌سوم دفاعی و میانه زمین همچنان مشکل اصلی تیم استقلال است. در بیشتر دقایق مسابقه بازیکنان این تیم حمایت با زاویه مناسب از بازیکن صاحب توپ را رعایت نکردند و در چنین شرایطی گردش توپ نه تنها به کندی و بصورت خنثی صورت می‌گیرد بلکه به حریف اجازه می‌دهد تا آرایش ایده‌ال دفاعی خود را شکل دهد و بازی تیم کامل قابل پیش‌بینی می‌شود.

استقلال در مقابل حریفی به میدان رفت که میانه میدان را برای پرس انتخاب کرده بودند و اصول بازی دفاعی را بخوبی برای هشتاد دقیقه رعایت کردند. در فاز دفاعی و لحظه انتقال به دفاع استقلال عملکرد خوبی داشت. 

بازیکنان استقلال در یک‌سوم دفاعی حریف کاملا قابل پیش‌بینی حرکت می‌کردند و بندرت شاهد فرارهای مورب به عمق زمین بودیم تا دو خط دفاعی نساجی را به اشتباه وادار کنند. استقلال سه راه برای شکستن سد دفاعی نساجی داشت، بازیکنی که شجاعت حمل توپ در یک‌سوم دفاعی نساجی را داشته باشد، شوت از راه دور که هیچ یک از دو تقریبا انجام نشد. مورد آخر هم استفاده از ضربات ایستگاهی بود. تنها در ده دقیقه پایانی استقلال صاحب شش ضربه کرنر شد که همه بصورت مستقیم ارسال گردید در حالیکه که شانس استفاده بهتر و کاربردی تر از این ضربات وجود داشت. استقلال در لیگ برتر باید انتظار رویارویی با حریفانی با این سبک از بازی را داشته باشد. منظم و فعال در فاز دفاعی و پر سرعت و پرشور در لحظه انتقال به حمله.

۹    
آی اسپورت
2018-09-23 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر