فهرست
سوال روز؛ واتفورد-برایتون پخش می‌شود؟
سوال روز؛ واتفورد-برایتون پخش می‌شود؟

سوال روز؛ واتفورد-برایتون پخش می‌شود؟

آی اسپورت – فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس که از دیشب آغاز شده برای ما ایرانی‌ها مهم‌تر و جذاب‌تر از فصول قبل است. چرا که حالا ما یک نماینده در این لیگ معتبر داریم: علیرضا جهانبخش در تیم برایتون. طبیعی است که هواداران فوتبال در ایران حالا انتظار دارند بازی‌های این تیم در لیگ برتر پخش شود. هر چند شاید علیرضا امروز در ترکیب اصلی تیمش نباشد. اما برایتون حالا هواداران زیادی در فوتبال ایران پیدا کرده و دنبال کنند‌ه‌های زیادی دارد.

امروز برایتون در اولین بازی فصل جدیدش از ساعت۱۸:۳۰ در خانه واتفورد به زمین خواهد رفت. انتظار می‌رفت شبکه۳ پخش این بازی را در برنامه‌هایش قرار داده باشد اما با مراجعه به سایت شبکه۳ و دیدن کنداکتور مشخص می‌شود که چنین خبری نیست. لااقل تا الان که این خبر را می‌خوانید قرار نیست بازی واتفورد – برایتون پخش شود. در ساعتی که این بازی در حال برگزاری است قرار است برنامه مفرح «لبخند۳» را پخش کند!

این اتفاق در حالی افتاده که همین چند روز پیش یکی از مدیران شبکه۳ از عزم این شبکه برای پخش بازی‌های لیگ برتر خبر داده بود. حتما مدیران این شبکه می‌دانند که الان اولویت هواداران فوتبال در ایران تماشای بازی‌های برایتون است. قطعا پخش نشدن مسابقات برایتون انتقادات زیادی را متوجه تلویزیون خواهد کرد. خود مدیران سیما هم از اهمیت این قضیه مطلع هستند اما مشخص نیست چرا قدمی برای جلب رضایت علاقمندان به فوتبال در ایران برنمی‌دارند.

در کنداکتور شبکه۳ فعلا خبری از پخش بازی واتفورد و برایتون نیست. اما داشتیم روزهایی را که به خاطر پخش فوتبال، کنداکتور تغییر کرده است. حتی در مورد برنامه ۹۰ هم این اتفاق افتاده است. سوال امروز این است که آیا کنداکتور شبکه۳ امروز هم تغییر می‌کند یا باید تلویزیون را در هنگام برگزاری مسابقه خاموش کنیم؟

۱۵    
آی اسپورت
2018-08-11 13:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر