فهرست
از عرش به فرش؛ از ابراهیمی تا ایرانپوریان
از عرش به فرش؛ از ابراهیمی تا ایرانپوریان

از عرش به فرش؛ از ابراهیمی تا ایرانپوریان

آی‌اسپورت- تراکتورسازی قاطعانه ذوب‌آهن را 4-1 شکست داد، اما شکست احتمالی پرسپولیس در بازی با استقلال هم نمی‌تواند چندان امیدواری‌ای در دل پرشورها ایجاد کند. آن‌ها به اما و اگرهای بسیاری برای جبران فاصله 9 امتیازی با صدر نیاز دارند. در واقع نسخه قهرمانی تراکتورسازان، دو هفته قبل در بازی با ماشین‌سازی پیچیده شد. جایی که آن‌ها دو امتیاز حساس خانگی را برابر قعرنشین لیگ برتر از دست دادند و بازیکنان اصلی‌شان از دیدار فینال‌گونه لیگ محروم شدند، تا در بازی با پرسپولیس لشکر نصفه و نیمه قلعه‌نویی شکست تلخی را تجربه کند.

نقطه عطف دربی تبریز پنالتی‌ای بود که محمد ابراهیمی از دست داد. اگر آن‌ ضربه گل میشد تراکتور با روحیه‌ای متفاوت به تهران و بازی پرسپولیس می‌رفت. اتفاقی که بعد از دو هفته و این بار در بازی با ذوب‌آهن دوباره افتاد. این بار ایرانپوریان، پنالتی‌زن اول تبریزی‌ها در زمین حاضر بود و با گل کردن پنالتی، زمینه‌ساز برد قاطع و پرگل تراکتورسازان شد. شاید اگر این پنالتی به گل تبدیل نمیشد، روند بازی فرق می‌کرد. مثل بازی با ماشین‌سازی که بعد از از دست دادن پنالتی، تراکتورسازان نتوانستند از پس تیم رده شانزدهم جدول بربیایند.

شاید تفاوت تراکتور امروز، با تراکتور روز بازی با ماشین‌سازی، یک محمد ایرانپوریان باشد. غیبت او، پنالتی و دو امتیاز از دست رفته و کمرنگ شدن امید قهرمانی را در پی داشت.

۷ ۴  
آی اسپورت
2017-02-11 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محمد
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۵
عشق است نویسنده تماما پرسپولیس رو . یا هم نوچه ی عابدینی و این فدراسیون کثیف
حسین
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۰
یک نفر نیست به این اقا بگه آخه بتو چه...
۴
فرهاد آذربایجان
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
این سایت ضد تراختوری و دستمال کش چرت پولیس لیاقت نداره خبرهاشو بخونیم و لیاقت کامنت گذاشتن رو هم ندارید. والسلام
۳
رسول
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۱۴
اخه به تو چه؟
دقیقا به تو چه
هدف تراکتورقهرمانی نیست پیوند دلها بین آذربایجان هست و بهش رسیده بقیه مهم نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر