فهرست
نورماگمدوف؛ مردی برای تمام فصول
نورماگمدوف؛ مردی برای تمام فصول

نورماگمدوف؛ مردی برای تمام فصول

آی‌اسپورت- مبارزه در رینگ UFC همانند سایر مبارزات حرفه ای کری های خاص خودش را دارد. در آخرین مبارزه حبیب نورماگمدوف توانست با شکست مک گرگور کمربند طلایی را از آن خود کند. بعد از این مبارزه، مک گرگور با قبول شکست مقابل نورماگمدوف و همچنین حمله به یک اتوبوس باعث شد دانا وایت رئیس UFC اعلام کند که مک گرگور دیگر قهرمان سبک وزن جهان نیست. 

حبیب نورماگمدوف قهرمان بدون شکست مسابقات رزمی UFC که در یکی از دیدنی‌ترین مبارزات سال‌های اخیر، کانر مک گرگور ایرلندی را شکست داده بود، تمایلی برای تجدید مبارزه با این فایتر ندارد.  نورماگمدوف در مورد مبارزه مجدد با مک گرگور گفت: به چه دلیل او لیاقت مبارزه مجدد با من را دارد؟ در آخرین مبارزه کاملاً تحت اختیار من بود و التماس می‌کرد که او نکُشم! حالا مک گرگور از مبارزه مجدد حرف می‌زند؟!

قهرمان روس و سبک وزن جهان معتقد است که افراد شایسته‌تری نسبت به مک گرگور برای مبارزه کردن وجود دارند. نورماگمدوف بعد از برتری برابر مک گریگور رقابتی نداشته است ولی در حال آماده سازی است که بتواند خودش را برای یک سال سخت آماده کند. داستین پویریر قهرمان فعلی سبک وزن در این سازمان اولین حرفی است که باید برابر نورماگمدوف قرار گیرد. ورای این حاشیه ها حبیب نورماگمدوف یک ستاره محبوب در روسیه است و همین سبب شده تا دامنه محیبوبیت او از سطح جامعه فراتر رفته و حتی به دنیاسی سیاست نیز کشیده شود. ستاره ای که حتی سیاسیون هم او را تمجید می‌کنند؛ حتی رئیس جمهور روسیه.

ولادمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تصویب کرد مدرسه‌ای در شهر داغستان با بودجه‌ای حدود ۷ میلیون پوند به نام حبیب نورماگمدوف ساخته شود. نورماگمدوف اخیراً قرارداد نجومی با سازمان UFC امضا کرده و قرار است برای این سازمان چند مبارزه انجام دهد.

پوتین سال گذشته از جمله افرادی بود که بعد از برتری بزرگ نورماگمدوف برابر کونور مک گریگور با او دیدار کرد و این برد را تبریک گفت و حالا با این حرکت بیش از پیش از محبوبیت فایتر بلندآوازه داغستانی به سود خود استفاده خواهد کرد.

۴    
آی اسپورت
2019-06-16 02:03:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر