فهرست
عماد به آن ۷ نفر پیوست
عماد به آن ۷ نفر پیوست

عماد به آن ۷ نفر پیوست

آی اسپورت – یک. فروردین ۸۴ در بازی ایران- ژاپن و در همین ورزشگاه آزادی ۷ بنده خدا زیر دست و پا ماندند و به آن دنیا رفتند. به همین راحتی و به همین سادگی. قضیه این بود که در ورزشگاه به این بزرگی موقع خروج تماشاگران فقط یک در خروج را باز گذاشته بودند! (یعنی اوج بی‌مغزی) خلاصه کلی دادگاه برگزار شد و چند نفری هم طبق ادعای مسئولان احضار شدند، اما خب آن ۷ نفر زنده نشدند!

دو. ۱۴ سال گذشته و حالا خبر می‌رسد یک کودک ۶ ساله که باید از اول مهر به مدرسه می‌رفت در همان آزادی دچار برق‌گرفتگی شده است! حالا فقط یک لحظه خودتان را جای پدر و مادر داغدار این بچه بگذارید و ببینید تا آخر عمرشان با شنیدن اسم فوتبال و ورزشگاه آزادی چه حسی باید پیدا کنند؟ عماد عزیز مثل سحر خدایاری حمایت مجازی سلبریتی‌ها و سینمایی‌ها و فوتبالیست‌های مطرح را هم پشت سر نداشت و به مظلومانه‌ترین شکل ممکن از این دنیا رفت. در این ماجرا مسئولان دست‌اندرکار برق و داربست و... نقش همان کسانی را بازی می‌کنند که سال ۸۴ در‌های خروجی ورزشگاه را به روی مردم بستند.

سه. استقلال از ۳ بازی ۲ امتیاز گرفته، اما عزیزان فوتبالیست دیشب به شام مفصل باشگاه دعوت شده بودند تا شاید با خوردن این شام خاص، پرسپولیس را ببرند! به هر حال تجربه ثابت کرده این مدل شام‌ها از تمام مسائل فنی و فوتبال بیشتر اثر دارد. آنالیز پرسپولیس و رفع نقاط ضعف هم ماند برای بعد از شام!

چهار. ما که هیچ، خود مسئولان محترم کمیته انضباطی و خود مسئولان محترم باشگاه تراکتور هم الان دقیقاً نمی‌دانند تیم‌شان بالاخره محروم شده یا نه؟! به هر حال اینجا ایران است و هر لحظه امکان دارد با یک تلفن...

 

خبر ورزشی 

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-09-19 11:35:00
نظر دهید

۱ نظر
ایران
پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، ۱۱:۴۰
راستی میگم چرا دولت و یک حزب دختر آبی را به نفع خود مصادره کرد.تیتر امروز ایران و ابتکار \r\nمگه شماها همون هایی نبودید که هفت تپه را به خاک ذلت کشاندید.شماها نبودید هپکو نابود کردید.شماها نبودید با تخصیص ارز دولتی به عده ای خاص بازار را نابود کردید عجیبه شماها نبودید که زمین های بکر بین مدیر کل ها تقسیم کردید و باغ ها و مراتع نابود کردید تا ویلا ساخته شود بزنید و برقصید. عجیبه شماها نبودید که به مسکن مسخره میکردید تا الان مردم کم دست روی به کانکس بیاورند.عجیبه شماها نبودید کالاهای اساسی مردم در گمرک دپو میکردید تا جنس کم درنتیجه گرانی شود.شماها نبودید با ایران خودرو و سایپا مردم را تحقیر میکردید با صف شیر خشک و پوشک باعث تحقیر مردم شدید.عجیبه مگه شماها نبودید با احتکار در انبارهای بزرگ باعث کمبود شدید.شماها نبودید به بی عرضگی در سیل لرستان و خوزستان و همچنین ماجرا سد گلستان مردم را به خاک ذلت کشاندید\r\nمیگم عجیبه مگه شماها نبودید با حقوق نجومی و تقسیم شرکت ها و کارخانجات بین خود و اعضاء خانواده مردم اذیت و نان آنها را آجر کردید\r\nمگه شماها نبودید پول مردم را خرج عشق و حال خانواده خود در خارج کشور کردید\r\nخیلی روزگار عجیبیه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر