فهرست
تخلف استقلال در قرارداد دو بازیکن
تخلف استقلال در قرارداد دو بازیکن

تخلف استقلال در قرارداد دو بازیکن

آی‌اسپورت- باشگاه استقلال با دو بازیکن آکادمی خود به نام‌های حسین توکلی و محمدرضا داوری تمدید قرارداد کرد که مدت قرارداد جدید آنها که در رده جوانان هستند، هفت ساله است. این اتفاق در حالی رقم خورده است که براساس قوانین نقل‌وانتقالات باشگاه‌ها برای مدت زمان قرارداد با بازیکنان خود محدودیت‌هایی دارند که باشگاه استقلال هیچ‌کدام از این محدودیت‌ها را رعایت نکرده است.

در فصل پنجم قوانین نقل‌وانتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان که قابل اجراست در خصوص مدت و ماهیت قراردادها و شرایط فسخ آن‌ها درباره این موضوع به طور واضح توضیحاتی ارائه شده. ماده 19 این اساسنامه می‌گوید طول مدت قرارداد برای بازیکنان حرفه‌ای حداقل از تاریخ شروع آن تا انتهای همان فصل و حداکثر پنج فصل ورزشی است. همچنین مدت زمان قرارداد با بازیکنان زیر 18 سال که بازیکنان حرفه‌ای محسوب نمی‌شود، اگر بیشتر از سه فصل باشد، تخلف محسوب می‌شود.

این در حالی است که باشگاه استقلال با دو بازیکن رده جوانان خود قرارداد هفت ساله امضا کرده است. اگر این بازیکنان حرفه‌ای و بالای 18 سال باشند، باشگاه استقلال حق نداشته قرارداد بالای پنج سال امضا کند و اگر هم زیر 18 سال باشند، قرارداد آنها حداکثر باید به مدت سه فصل باشد. با این حساب مشخصاً باشگاه استقلال در عقد قرارداد با این دو بازیکن مرتکب تخلف شده است.

 تسنیم

۶ ۵  
آی اسپورت
2017-09-20 16:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ننگ فوتبال ايران
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۲۳
مهمترين جمله افتخاري توي نود كه كمتر كسي توجه كرد، سوال عادل: انتصاب شما به ژن خوب و روابطتون با دولت ربطي داره؟ جواب افتخاري بعد از چندبار جواب سربالا دادن و كلافه شدن: من از روابطم استفاده كردم شما فكر ميكنيد اين همه پول از كجا به باشگاه استقلال اومد!!! سندي ديگري بر فاسد بودن تيم اقليت، دو فصل بيشترين هزينه و بيشترين خريد بازيكن در تاريخ فوتبال ايران و ٦ تا خوردن از تيم عربي و رتبه ١٥ جدول، فساد اين باشگاه داره فوتبال ايرانو به لجن ميكشه از پايه هاش گرفته كه روشن و سامره علني گفتن از بازيكنا پول ميگرفتيم تا قرارداد ببنديم تا روابط كثيف و اتفاقات پشت پرده اي كه توي نود علني شد، #انحلال_استقلال_تنها_راه_چاره_است
ببند
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
تیمی که تمام مدیرانش در اوین هستند دیگه بهتره.کل تیم لنگ از حق الناس هست.تو بچه قرتی هم
Pooyan
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
برادر عزيز
استقلال تيم امروز و ديروز نيست
اينكه الان كادر مديريت و فنيش داغونه شكي نيست ولي خداوكيلي همه چيز رو بهم ربط نديم
استقلال ريشه داره و اتفاقا مكتب هم داره
حرف شما مصداق اينه كه من بگم تيم پرسپوليس يه تيم تازه به دوران رسيده است
سعي كنيم چيزي نگيم كه خداي نكرده تصور غلطي از شخصيت و تفكر ما بوجود بياد
خودتون قضاوت کنین
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
از طرز ادبیاتت مشخصه استقلالی جماعت بدجور تو رو سوزوندن و خاطره بد از استقلالیا زیاد داری که اینطوری عقده ای بار اومدی دم اونایی که تو رو آتیش زدن گرم .
۳
وحيد پوسپوليسي
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
انحلال هم راهكار باحاليه ها ،..
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر