فهرست
نکته روز: تعظیم آزادی به تیم شکست‌خورده
نکته روز: تعظیم آزادی به تیم شکست‌خورده

نکته روز: تعظیم آزادی به تیم شکست‌خورده

آی‌اسپورت- مجید جلالی. این نام، خاطره‌های چندان دلچسبی را برای هواداران پرسپولیس زنده نمی‌کند. آن‌ها بیشتر از هر مربی دیگری در لیگ برتر، در برابر این مربی شکست خورده‌اند و اساسا تقویم جلالی، همیشه با نتایج خوب در مقابل پرسپولیس تنظیم شده. او دو سال قبل روی نیمکت سایپا، در دیدار رفت پرسپولیس را شکست داد و در مسابقه برگشت، با این تیم به تساوی رسید. پیکان کامپیوتر در بازی رفت فصل گذشته، تیم برانکو را متوقف کرد و حالا در لیگ هفدهم، هشتمین شکست قرمزها در مقابل مجید نیز رقم خورد. این بار در تیم جلالی خبری از گل‌های دیرهنگام نبود. این بار تیم او به سرعت به گل رسید و تا سوت پایان داور، از این دستاورد ارزشمند محافظت کرد. تلاش پرسپولیس برای عبور از خط دفاعی پیکان، چیزی به جز کوبیدن به در بسته نبود. هضم شکست در آزادی بعد از مدت‌ها، دشوار به نظر می‌رسید و باختن به جلالی، تلخی خاص خودش را داشت اما این نتیجه بد، فرصتی دوباره برای محک‌زدن وفاداری هوادارها بود. هوادارانی که وقتی از شکست تیم‌شان مطمئن شدند، به جای ترک ورزشگاه روی سکوها باقی ماندند تا بازیکنان و کادرفنی را تشویق کنند و برای ادامه مسیر سخت باقی‌مانده، به آن‌ها روحیه بدهند. حالا انگیزه پاسخ دادن به این رفتار وفادارانه براي پرسپوليسي‌ها جدي‌تر از انگیزه جبران شکست خواهد بود. آزادي، ديروز به تيم شكست خورده تعظيم كرد. درست مثل دو سال قبل كه قرمزها قهرمانی ليگ را با یک پيروزی خفيف در برابر راه آهن از دست دادند اما به شدت تشويق شدند تا دوباره به ميدان مبارزه برگردند و جام قهرماني ليگ شانزدهم را به دست بياورند. پرسپوليس، بهترين تركيب و بهترين مربي ليگ را در اختيار دارد اما تصور موفق شدن باشگاه بدون هوادارها، ممكن به نظر نمي‌رسد. هواداراني كه موتور محركه تيم به سمت پيروزي هستند. كه در شب‌هاي نفريني شكست هم، ستايش‌شان از یک تيم رويايي را پس نمی‌گيرند.

۱۰۹ ۴  
آی اسپورت
2017-09-18 15:25:00
نظر دهید

۴ نظر
وحید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
افتخار میکنم طرفدار بزرگترین فوتبال ایران هستم ، پرسپولیسی ها هرگز تیمشون رو تنها نمیگذارن... تو روزهای بد و خوب همیشه پشت تیممونیم... شخص مهم نیست..پیراهن سرخ تنها دلیل وجود ما پشت این تیم معظم هست... عظمتی که تیم از هوادارانش میگیره در جهان زبانزد هست..
رضا
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۰۱
معلومه از تیم اول پایتخت حمایت میکنیم خدا را شکر۱۵نیستیم با یه گل زده
110
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
شکست و پیروزی دو روی سکه فوتباله مهم رفتار و برخورد هواداراس . ممنون که بازم وفاداری تون رو نشون دادین
یوسف
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۴۹
پرسپولیسیا این چند سال همه بلایی سر تیمشون اومد و حالا قدر آرامش نسبی و مربی خوبشون رو میدونن وگرنه چند سال پیش یکی از دلایلی بودن که داشتن پرسپولیس رو سمت دسته یک سوق میدادن. یادمه یه هفته مونده به آخر با باخت شهرداری تبریز بقای پرسپولیس تو لیگ قطعی شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر