فهرست
پرسپولیس ارزش وفاداری دارد/ یادآر
پرسپولیس ارزش وفاداری دارد/ یادآر

پرسپولیس ارزش وفاداری دارد/ یادآر

آی‌اسپورت- مسلما شکست سنگین برابر الهلال عربستان اتفاقی تلخ و ناگوار برای همه هواداران پرسپولیس بود. خیلی درد داشت که ببینی بازیکن آنها مثل آب خوردن از لابلای مدافعان ما جولان بدهد، دروازه را باز کند و بعد رو به تماشاگران ایرانی که با هزار عذاب خودشان را به ورزشگاه بن زاید ابوظبی رسانده بودند، حرکت «سایلنت» انجام بدهد، اما خب این اتفاقات در ذات فوتبال است و کاری‌اش هم نمی‌شود کرد. امروز بالاخره پرسپولیس به الهلال باخته و باید با این واقعیت کنار آمد، اما پرسش اینجاست که آیا با ناله و نفرین و فحش و فضیحت مشکلی حل خواهد شد؟ به راستی شیوه صحیح برخورد با این «پرسپولیس» چیست؟

پیش از هر چیز دیگری لازم است که از اختلاط مباحث با هم بپرهیزیم. یادمان باشد اینکه مهدی طارمی کلک زده یا مسوولان باشگاه پرسپولیس نتوانسته‌اند پرونده ریزه‌اسپور را مدیریت کنند، موضوعاتی هستند که سر جای خودشان اهمیت دارند، اما ربطی به پروژه «فنی» تیم پیدا نمی‌کند. پرسپولیس از جیث مسایل فنی در مسیر درست در حال حرکت است. این تیم مربی خوبی دارد، از بازیکنان باکیفیتی بهره می‌برد و شرایطش استاندارد است. آنها در حالی با کلی غایب و کوهی از مشکلات از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شوند که بعد از 17سال به مرحله نیمه‌نهایی این تورنمنت راه یافتند و از همین حالا جای‌شان را برای شرکت در فصل آتی لیگ قهرمانان در زمستان پیش رو رزرو کرده‌اند. کاش فراموش نکنیم الهلال علاوه بر همه ستاره‌ها، ثروت و امکاناتش، تیمی است که مدام به مراحل بالای لیگ قهرمانان می‌رسد و بنابراین تجربه چنین بازی‌هایی را دارد. پرسپولیس هم می‌تواند در صورت حفظ ساختارش، به تدریج به چنین جایگاهی دست بیابد. اگر امسال نشد، سال بعد و اگر سال بعد نشد، سال بعدش. اینکه قرار باشد زیر میز بزنیم و همه چیز را نابود کنیم، هیچ ثمری ندارد.

اجازه بدهید پرسپولیس بعد از این ناکامی، کمی نفس بکشد. همراهی با تیم در روزهای پیروزی و شادی هیچ کار سختی نیست. دشوار آن است که در روزهای ناکامی کنار تیم باشیم. هواداران پرسپولیس در چند سال گذشته بارها این آزمون را با سربلندی پشت سر گذاشته‌اند و حالا باز هم در معرض انتخاب هستند؛ اینکه روزهای بد را به امید بازآمدن روزهای خوب تحمل کنند یا اینکه با نادیده گرفتن همه تجربه‌های شیرین قبلی، بنا را بر غرولند و اعتراض کور بگذارند. ما اگر جای آنها بودیم، حتما راه اول را بر می‌گزیدیم. این تیم ارزش وفاداری را دارد. به این مربی، به این بازیکنان اعتماد کنید و اجازه ندهید ترافیک مشکلاتی مثل محرومیت طارمی و باشگاه و مسایل و مصایب فنی، کمر تیم را بشکند. فراموش نکنید آنها هنوز شانس اول قهرمانی لیگ برتر هستند؛ آنچه سال گذشته در چنین روزهایی، یک حسرت 9ساله بود.

روزنامه گل

۳۳ ۱۲  
آی اسپورت
2017-10-01 01:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
مسعود هادیپور
شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۲
من همیشه به این پرسپولیس امیدوار بودم حتی بعد از باخت انشالله فصل بعد بازهم جز چهار تیم هستیم
عمر ال خری بین
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
خخخخخ تنها افتخار چرک پولیسیا: ما جز 4 تیم هستیم!!
پرسپولیس ❤
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۳۶
به قول ش.ن:
نسبت به سگان ولگرد ده بی اعتنا باش، زیرا آنان کاری جز عوعو بیهوده بلد نیستند.


این روزها هم تمام می شود، گرد و غبارها و خس و خاشاک فرو می نشیند، دشمنان و بدخواهان پرسپولیس به کنج عزلت پناه می برند و دوباره پرسپولیس برانکو می درخشد..
تیم شیردل با عوعو سگان و کفتارها و اکانت های جعلی و توهین آنان که خود سالهاست سوژه خنده ملت هستند، پاپس نمی کشد...

دوباره برمی خیزیم و یک‌صدا فریاد می زنیم
عشق است زندگی
عشق است پرسپولیس ❤❤
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۵۶
آره پرسپولیس میتونه حماسه ساز بشه بشرط اینکه با شور و غیرت ایرانی پا به نبردی دشوار بگذارند بازیکنان فعلی پرسپولیس باید برای یک روز هم که شده ایرانی باشند و تمام نابخردیهای قبلشان را فراموش کنند . آری پرسپولیس میتواند حماسه ساز شود و پیشاپیش روز بزرگ ملت ایران 7 آبان ماه روز پدر ایرانیت کوروش بزرگ هدیه ی بزرگ از جنس ایرانیت به مردم ایران بدهند تا روح پدر وطنشان را نیز شاد کنند زیرا که غیرت ایرانی برخاسته .... پرسپولیس میتواند جبران کند بشرطی که تحمیلی ها بازی نکنند . بشرطی که ربیع گاه نور چشمی بررانکو بازی نکند بشرطی پیروز میشود که احمد زاده دو بهم زن و هوچی اجازه عرض و اندام نداشته باشد و بجای این پسر بچه رسن بازی کند . بشرطی پیروز میشود که ماهینی بچه هیئت! پاچه خوار بالایی ها بازی نکند وبشرطی پیروز میشود که داش جلال با قدرت به زمین نبر بیایید و بشرطی پیروز میشود که بقیه بازیکنان با غیرت ایرانی و دوبرابر از حد معمولی خود نبرد کنند . تا جواب دندان شکنی به برادران سوری بعضی ها از جمله خریین بدهند. بشرطی پیروزمیشوند که بیرانوند ببندد (بیرانوند از روزی که گوش به هوچی گری احمد زاده داد و همراه آن طارمی تازه بدوران رسیده برای پرسپولیس و هواداران منت گذاشتند افت محسوسی داشت و امیدوارم بفهمد که نان گندم شکم پولادین لازم دارد و اخلاق و منش خودش را درست کند و با سادگیش تن به نقشه های مرموز احمد زاده ندهد!!!) امیدوارم پرسپولیس همانی شودکه ملت ایرانو هواداران میخواهند.
تتلو از خوزستان
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۲
..... ........ !
جای خالی را دوستان با عبارت شایسته و بایسته این اکانت جعلی پر کنید
علی
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۴:۱۳
آقای برانکو با توجه به بضاعت بازیکن در این مسابقه و نبود سه مهره اصلی، نیاز به یک بازی بسته داشت تا با رقم زدن یک تساوی یا باخت خفیف امید به بازی برگشت داشته باشد اما گویا ایشان فرق نتیجه دو بر صفر با 4 بر صفر را نمی داند!
علی
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۴:۱۳
آقای برانکو با توجه به بضاعت بازیکن در این مسابقه و نبود سه مهره اصلی، نیاز به یک بازی بسته داشت تا با رقم زدن یک تساوی یا باخت خفیف امید به بازی برگشت داشته باشد اما گویا ایشان فرق نتیجه دو بر صفر با 4 بر صفر را نمی داند!
sirvan.f
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۴۷
اینجا از این خبرا نیست...اول دم هوادارامون گرم که انقدر حرفه ای شدن که باخت و روزای بد تیم رو سریع به وزارت و دولت و اینا ربط نمیدن....دوم اینکه اگه قراربود به تیم بی وفایی بشه همون سالی که اندازه ی کل تاریخ باشگاه استقلال برامون مدیر و سرمربی عوض کردن این اتفاق میافتاد.............پرسپولیس هنوز مدعی اول قهرمانی لیگه و با حذف از اسیا بازیکنا مصمم تر میشن برای این اتفاق...ضمن اینکه هنوز حذفی رو شروع نکردیم....به طور کلی میشه گفت تو دوتا جام مدعی قدرتمند قهرمانی هستیم....acl2018 هم تا مرحله ی 1/4 تو این فصل میشه انتظار داشت که تیم صعود کنه.....هنوز کلی موفقیت و کلی برد و کلی خوشحالی و کلی ایسلندی باقی مونده ...این روزای پر حاشیه هم تموم میشه...حاشیه هم مثل نونه که اولش داغه و کم کم سرد میشه بعدم میخوریمش:)....فقط امیدوارم مدیریت گرامی بعد از افتضاحی که به بار اورد با تمدید قرارداد برانکو کام هوادارارو شیرین کنن
حمید
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۳
من حتی هنوز شکست رو نپذیرفتم. به قول شقایق اشکریز: حرومزاده ها من هنوز زنده ام ( لطفا به خودتون نگیرین دوباره).
ارتش سرخ
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
این پرسپولیس لیاقت وفاداری نداره..لعنت به تک تکشون که عقده فینال آسیا رو به دلمون گذاشتن..مسخره و جوک شدیم
... ..... کسی که با نام جعلی کامنت میذاره
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۳
و به پرسپولیس توهین می کنه
۸
4 تایی که خورد 10 تایی که نخورد.
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۰
عمر ال خری بین هستم تا 4 تا دیگه لنگو جر ندم دست بردار نیستم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر