فهرست
آلمان کاندید میزبانی یورو ۲۰۲۴؛ ترکیه هم هست
آلمان کاندید میزبانی یورو ۲۰۲۴؛ ترکیه هم هست

آلمان کاندید میزبانی یورو ۲۰۲۴؛ ترکیه هم هست

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال آلمان به صورت رسمی در مقر یوفا پیشنهاد میزبانی از جام ملت‌های ۲۰۲۴ قاره اروپا را ارائه کرد. به نقل از سایت رسمی یوفا، فدراسیون فوتبال آلمان دیروز در حضور مقامات ارشد یوفا در شهر نیون سوئیس کتابچه میزبانی خود از جام ملت‌های 2024 اروپا را ارائه کرد. رینهارد گریندل، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان پیشنهاد رسمی و مکتوب این کشور برای میزبانی از یورو 2024 را به تئودوریدیس، معاون یوفا تقدیم کرد. ژرمن‌ها ماه مارس گذشته میلادی تصمیم خود برای میزبانی از این رقابت‌ها را اعلام کرده بودند که امروز به صورت رسمی تقدیم یوفا شد. فیلیپ لام سفیر فدراسیون فوتبال در راه کسب میزبانی این مسابقات است.

رئیس فدراسیون فوتبال آلمان در این رابطه گفت: «پیشنهاد بزرگی را به یوفا ارائه کردیم و آماده سازماندهی ایده‌آل جام ملت‌های 2024 اروپا هستیم. این اتفاق می‌تواند به یوفا جهت توسعه فوتبال اروپا کمک شایانی کند. برگزاری یورو 2024 در قلب اروپا (آلمان) به تمام تیم‌های شرکت‌کننده امکان برخورداری از حمایت‌های پرشور هوادارانش را خواهد داد. همچنین ما پلی میان ملت‌های مختلف اروپا خواهیم ساخت که یادآور ارزش‌های فوتبال و جامعه مدرن است.»

تا چند روز دیگر نمایندگان ارشد فدراسیون فوتبال ترکیه نیز که پیش از این تمایل خود را برای میزبانی یورو 2024 ابراز کرده بودند با حضور در مقر یوفا پیشنهاد رسمی خود را در اختیار یوفا قرار خواهند داد. انتخاب میزبان جام ملت‌های 2024 اروپا در نشست کمیته اجرایی یوفا در روز 27 سپتامبر سال جاری میلادی (5 مهر) صورت خواهد گرفت.

     
آی اسپورت
2018-04-25 10:34:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر