فهرست
سوژه روز؛ مامه تیام به رویایش رسید
سوژه روز؛ مامه تیام به رویایش رسید

سوژه روز؛ مامه تیام به رویایش رسید

آی اسپورت - مامه تیام یکی از بهترین مهاجمانی است که در این چند سال اخیر راهی استقلال شده است. او در نیم فصلی که در آبی پوشان پایتخت بازی کرد، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و به محبوبیت بالایی هم در بین هواداران این تیم دست پیدا کرد اما همچنان که پیش بینی می‌شد مورد توجه تیم‌های عربی قرار گرفت و در نهایت از استقلال جدا شد. تیام راهی لیگ امارات شد تا برای عجمان بازی کند. او در این تیم هم عملکرد خوبی از خود نشان داد اما هدف او رسیدن به پیراهن تیم ملی سنگال بود.

سرمربی سنگال تاکید کرده بود که "تیام" تنها در یک صورت شانس رسیدن به پیراهن تیم ملی کشورش را دارد و آن اینکه در یک تیم اروپایی بازی کند و به همین خاطر این بازیکن با وجود شرایط خوبی که در عجمان داشت تصمیم گرفت که راهی لیگ ترکیه شود و پیراهن قاسم پاشا ترکیه را برتن کرد. تیام در این تیم ترکیه هم خوب ظاهر شد و به همین خاطر به رویای خود رسید و به تیم ملی سنگال دعوت شد. سرمربی سنگال نام تیام را در فهرست تیمش برای دیدار دوستانه برابر برزیل قرار داد.

روزنامه البیان امارات نوشت: «تیام با درخشش در استقلال و عجمان بار دیگر به فوتبال اروپا رفت و در نهایت هم با دعوت شدن به تیم ملی سنگال به رویای خود رسید.»

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-10-06 10:59:00
نظر دهید

۲ نظر
مازیار
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۱۷
داورزنی:چرا یک باشگاه باید برای یک بازیکن۷۰۰هزار‌دلاز هزینه کند؟فک کنم مربی تیم‌ ملی سنگال استقلالی باشه...:
ولی برای جونیور ‌و بیرانوند مبلغ هفت و هشت میلیارد اصلا مشکلی نداشن
f
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۱۲
كاری كه تیام با كیسه كشا كرد ایمون زاید نكرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر