فهرست
جهانبخش: فرصت بازی به من انگیزه می‌دهد
جهانبخش: فرصت بازی به من انگیزه می‌دهد

جهانبخش: فرصت بازی به من انگیزه می‌دهد

آی اسپورت - علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با سایت باشگاه برایتون اظهار داشت: کاری که در باشگاه درباره جوانان صورت می‌گیرد لذت بخش است. فوق‌العاده است که چنین جوانانی می‌توانند فرصت داشته باشند و بتوانند خود را ثابت کنند. این فرصتی که مربی به آنها می‌دهد می‌تواند باعث شود که آنها خودشان را به مربی نشان دهند و بتوانند به ترکیب اصلی تیم راه یابند.

وی ادامه داد: باید از این فرصت‌ها استفاده کرد، باید قدر این فرصت‌ها را دانست و از شانس‌ها برای نشان دادن توانایی‌ها استفاده کرد. این چیزی است که باشگاه به بازیکنان خود می‌دهد. از عملکرد جوانان تیم حیرت زده شده‌ام و این مسئله می‌تواند آینده روشنی برای باشگاه رقم زند.

جهانبخش افزود: سعی می‌کنم که با جوانان تیم حین تمرینات و بازی‌ها صحبت کنم. من رابطه‌ای عالی با آنها دارم. می‌دانم که خودم هم در این شرایط بودم و ابتدای دوران فوتبالم اینگونه گذشت. من شانس خودم را داشتم و سعی داشتم که از آن به بهترین شکل استفاده کنم. من هم همین مسائل را به آنها می‌گویم که از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنند.

بازیکن ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس گفت: آنها نیاز دارند تا در عکس تیم اصلی باشگاه قرار گیرند. آنها این هدف را دارند که مثل «ارون کانلی» بشوند. به مانند «استیون آلزاته» و «بن وایت» بشوند. این بازیکنان که از تیم جوانان توانستند با عملکردی عالی به تیم اصلی راه پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر شما در این رقابت (اتحادیه) خوب بازی کنی، می‌توانی در لیگ برتر نیز به میدان بروید. این مسئله به همه انگیزه مضاعف می‌بخشد. برای من مهم نیست بازی در کدام رقابت است؛ من هر چه که دارم را در زمین می‌گذارم و نهایت تلاشم را بروز می‌دهم. اینگونه نیست که در رقابتی دیگر عملکردم متفاوت باشد؛ من همیشه شاهد بازی‌ها هستم تا بتوانم در میدان خودم را اثبات کنم. مشتاقم تا به سرمربی نشان دهم که می‌توانم خوب بازی کنم.

 

     
آی اسپورت
2020-09-30 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر