فهرست
پدیده نادر در استقلال!
پدیده نادر در استقلال!

پدیده نادر در استقلال!

آی اسپورت - استقلال احتمالا یکی از معدود تیم های دنیاست که معاونین ورزشی اش هیچ یک حتی عکس با شورت ورزشی هم نداشته اند! تنها کافی است اسم‌ها را به یاد آورید. از همین علی خطیر تا پندار توفیقی، هاشم ساعدی، علی نظری جویباری، بهرام امیری، علی امیری و بهمنی ! تازه وابستگان مدیرانی که این لا به لا دست ها و باندهای پشت پرده تیم را ساخته اند هم بوده اند!

همه این جماعتند که استقلال امسال ۷۰ میلیارد و در سال‌های قبل هم ارقامی هنگفت هزینه کرده و عایدی اش از فوتبال تقریبا هیچ بوده است. اینکه علی خطیر به عنوان یک متخصص در حقوق فوتبال و عقد قرارداد ، استراتژی فنی برای تیم بخواهد ترسیم کند، این می شود که وقتی می گوید مربی ایتالیایی تنها منطقش این است که ایتالیایی ها خوب دفاع می کنند. اما آیا فوتبال روزی که ناپولی ، یوونتوس و رم این سال ها بازی می کنند بر پایه کاتاناچیو برنامه ریزی شده است؟ اینگونه است که سرمایه ها نه صرف نیازها که صرف شهرت افراد می شود.  

 

خبرآنلاین 

۹ ۳  
آی اسپورت
2019-06-13 09:45:00
نظر دهید

۳ نظر
###
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۱۱
پدیده نادرتر اینه که تیمی که پول اسپانسریش رو تا 4 سال اینده پیشخور کرده
40 میلیارد به خارجی ها میده
باید طلب 1/2 میلیون دلاری شفر رو بده
سرمربی 3 میلیون یورویی میگیره
باز زده تو خط کیلویی بازیکن گرفتن
طلب 350 هزاردلاری پروپیج رو باید بده!

پدیده از این نادرتر؟؟؟؟
۵
ل.ع
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۵۶
استقلال با منصوريان دوم شد تو آسيا ازگروهي صعود كرد باشفر سال اول سوم شد وقهرمان حذفي اگر دوستان بازيكناش رو نپرونده بودن چه بسا ستاره سوم هم گرفته بود .امسال هم با همه نابساماني ها سوم شد.از كدوم عدم موفقيت حرف ميزنيد .مديريت هيچ ربطي به شورت ورزشي نداره .
۱
.
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۳۸
با این همه خرج سومی براتون خوب بود؟؟؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر