فهرست
پشت پرده انتشار پیامک زهیوی به علیمنصور
پشت پرده انتشار پیامک زهیوی به علیمنصور

پشت پرده انتشار پیامک زهیوی به علیمنصور

آی اسپورت – با انتشار اطلاعیه سایت رسمی باشگاه استقلال ماجرای پیامک رحیم زهیوی به منصوریان، به نظر می‌رسد این ماجرا زوایای پنهان دیگری هم دارد. منصوریان که کلا دریافت پیامک از سوی زهیوی را تکذیب کرده و خبرنگار سایتی که این خبر را منتشر کرده مدعی است زهیوی پیامک را به جای منصوریان اشتباهی برای او ارسال کرده است! جدا از باورپذیر بودن یا نبودن چنین اتفاقی، می‎شود از این ماجرا جور دیگری هم برداشت کرد.

روایت دیگری که از این ماجرا وجود دارد این است که منصوریان پس از ناکامی در جذب هر 3 مهره موردنظر خود، برای اینکه توپ را به زمین آنها بیندازد، ماجرای پیامک را مطرح کرده است. در واقع به نظر می‌رسد او سعی دارد به هواداران نشان دهد که تمام تلاشش را کرده و اگر بازیکنان موردنظر او جذب نشده‌اند، مقصر او نیست! منصوریان شاید برای کم کردن فشار زیادی که این روزها تحمل می‌کند سعی دارد چنین حاشیه‌هایی را از اطراف خود دور کند و فضا را برای ادامه کار خود در استقلال آرام‌تر کند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-01-04 16:24:00
نظر دهید

۱ نظر
رضا
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۸
فعلا که زیر سایه بی کفایتی فدراسیون و مدیران باشگاه ها (اولشون هم تیم مدیریتی پرسپولیس که یه مسئله ساده رو تونستن به یه گره کور تبدیل کنن) این آقا بی لیاقتیشو داره پنهان میکنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر