فهرست
زمان تصمیم رونالدو را عوض می‌کند
زمان تصمیم رونالدو را عوض می‌کند

زمان تصمیم رونالدو را عوض می‌کند

آی اسپورت- در نسخه چاپی روز جمعه ابولا اعلام شد که رونالدو به مادرید باز نخواهد گشت. من مطمئن نیستم که این اتفاق بیفتد. صادقانه بگویم، به این راحتی هم نیست. او با رئال مادرید قراردادی دارد که باشگاه حاضر نیست به این راحتی فسخش کند، آن هم به این شکل. او با اختلاف نسبت به باقی بازیکنان بهترین مادرید است،‌ کسی که نقش اصلی در رسیدن تیم به قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان را داشت. همچنین کسی که بیشترین شانس برای بردن توپ طلا را دارد و از این نظر برای جذب اسپانسر رئال مادرید می‌تواند بسیار موثر باشد.

باشگاه‌‎های زیادی نیستند که از پس دستمزد او بر بیایند. همچنین بازیکنان زیادی هم نیستند که بتوانند جای خالی او را پر کنند. اما من معتقدم کریس رونالدو عصبانی بوده و این تصمیم را در عصبانیت گرفته است.

اول از همه اتهام فرار مالیاتی به او زده شده و این موضوع عصبی‌اش کرده است. بعد موضوع عکس او در لباس تیم ملی پرتغال. فلورنتینو پرس مدعی شده طبیعی است در ایام بازی‌های ملی او لباس تیمش در اینستا را تغییر دهد.

این مساله که او عکس اینستاگرامش را تغییر داده و عکسی با لباس پرتغال انتخاب کرده حیلی طبیعی است و از آن مسائلی است که فقط در چنین شرایطی می‌توان به آن شک کرد.

حالا مانند فلورنتینو پرس خیلی‌ها فکر می‌کنند که ترک رئال توسط او اتفاقی است که حداقل به این راحتی نخواهد افتاد. از طرفی رئال بیانیه‌ای در حمایت از رونالدو منتشر کرده بود و بهانه این بازیکن که مدعی شده رئال در موضوع فرار مالیاتی از او حمایت نکرده خیلی منطقی نیست. به اعتقاد من با گذشت زمان و این که او کمی وقت در تعطیلات بگذراند و استراحت کند باعث می‌شود با راحتی ذهنش را متمرکز کند و وقتی آرامش بیشتری پیدا کند متوجه می‌شود که با عجله تصمیم گرفته بوده است.

 

۳    
آی اسپورت
2017-06-17 20:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر