فهرست
ماموریت پرسپولیس؛ مهار این لیورپولی!
ماموریت پرسپولیس؛ مهار این لیورپولی!

ماموریت پرسپولیس؛ مهار این لیورپولی!

آی اسپورت – سه امتیاز بازی با التعاون در حالی به اندوخته های پرسپولیس اضافه شد که شاگردان یحیی گل محمدی لغزش هایی جدی در طول بازی داشتند و اگر دو سیو طلایی حامد لک نبود، هیچ بعید نیست که با شکست مقابل تیم عربستانی، زمین را ترک می‌کردند.

در نوک پیکان حملات تیم زردپوش سعودی، مهاجمی بلند قامت حضور داشت؛ میشل دوک- مهاجم استرالیایی متولد محله لیورپول در سیدنی که از تیم وسترن همین شهر به التعاون آمده و تلاش می‌کند تا نقش خود را به عنوان مهاجم خارجی گران قیمت ایفا کند.

دوک شب گذشته دو ضربه در چارچوب پرسپولیس داشت که هر دو با مهار حامد لک همراه شدند. در موقعیتی که او از دهانه دروازه آن را هدر داد، غفلت عجیب مدافعان پرسپولیس واضح بود اما حالا آمار نشان می‌دهد که در دیگر دقایق بازی هم به خصوص دو مدافع میانی تیم گل محمدی نتوانستند به صورت کامل مهاجم استرالیایی را مهار کنند.

در همان دقایق نخست یک ارسال به روی دروازه به شکلی خطرناک موقعیتی را برای میشل دوک ایجاد کرد اما او نتوانست ضربه پایانی را بزند. از 37 دوئل زمینی و هوایی که دوک در آن شرکت داشت، 23 تا با پیروزی اش همراه شدند تا برتری نسبتا قاطعانه را در مقابل مدافعان پرسپولیس داشته باشد.

پرسپولیس در بازی با التعاون دروازه اش باز نشد اما شاید یک نمایش این چنینی سبب شود تا کلین شیت در بازی برگشت به خطر بیفتد؛ اتفاقی که می‌تواند صعود سرخ ها را تحت تاثیر قرار دهد. پس این ماموریت بزرگ مدافعان پرسپولیس خواهد بود که بتوانند میشل دوک 29 را به صورت تمام و کمال متوقف کنند.

این در حالی است که البته شجاع و کنعانی در همین مسابقه هم تلاش زیادی انجام دادند اما پرسپولیس حالا در موقعیتی قرار دارد که حتی یک اشتباه هم می‌تواند کار آن ها را بسازد.

 

ورزش سه 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-09-16 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اف سی دوپینگ
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹، ۱۰:۵۱
شاشیدم به ورزش 3 حامی عربها و تاسیون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر