فهرست
گزارش AFC؛ پرسپولیس نفر به نفر بهتر از الاهلی
گزارش AFC؛ پرسپولیس نفر به نفر بهتر از الاهلی

گزارش AFC؛ پرسپولیس نفر به نفر بهتر از الاهلی

آی اسپورت – توئیتر لیگ قهرمانان آسیا در آستانه بازی پرسپولیس با الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مقایسه آماری بازیکنان دو تیم پرداخته. نتیجه این بررسی نشان می‌دهد که از نظر AFC پرسپولیس نفر به نفر از الاهلی بهتر است!

مقایسه آیتم‌های فنی

خط حمله

با نگاه به تعداد گل‌های زده پرسپولیس و الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا مشخص می‌شود که خط حمله الاهلی با زدن 14 گل بهتر از خط حمله پرسپولیس است که 10 گل زده.

دفاع

خط دفاع پرسپولیس بهتر از الاهلی است زیرا در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا امسال 8 گل دریافت کرده است درحالیکه رقیب عربستانی 10 گل خورده.

بیشترین کلین‌شیت

علیرضا بیرانوند، دوازه‌بان پرسپولیس موفق شده 8 بازی دروازه‌اش را در لیگ قهرمانان آسیا داشته است و بیشترین کلین شیت را در آسیا از آن خود کرده.

بیشترین مهار توپ

یاسر المسیلیم، دروازه‎بان الاهلی عربستان با 41 مهار موفق به عنوان بهترین دروازه‌بان آسیا در این زمینه شد.

دقت پاس

 الاهلی در پاس‌های موفق بهتر از پرسپولیس عمل کرده زیرا 2898 پاس موفق داشتند که 81 درصد پاس‌ سالم می‌شود ولی در مقابل پرسپولیس 2741 پاس سالم داشته است که 76 درصد کل پاس‌های سالم این تیم به حساب می‌آید.

مقایسه بازیکن به بازیکن

 انصاری بهتر از هوساوی

محمد انصاری‌، مدافع پرسپولیس در 33 رویارویی با بازیکنان موفق بوده است و 41 توپ را دور کرده است اما در مقابل معتز هوساوی، مدافع الاهلی در 22 رویارویی موفق بوده است و 18 توپ را دور کرده است.

 کامیابی نیا بهتر از ال فتیل

کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس موفق شده 56 توپ را بگیرد و 13 توپ را قطع کند و در مقایسه با محمد ال فتیل، هافبک دفاعی الاهلی بهتر عمل کرده است زیرا رقیب عربستانی 24 توپ را از رقبا گرفته است و 7 توپ را قطع کرده است.

عبدالشافی بهتر از ماهینی

محمد عبدالشافی، مدافع چپ الاهلی با 6 ارسال موفق و ایجاد 7 موقعیت نسبت به حسین ماهینی، مدافع چپ پرسپولیس بهتر عمل کردهزیرا ماهینی 2 ارسال موفق و 6 موقعیت را ایجاد کرده است.

 المولد بهتر از محرمی

سعید المولد، مدافع راست الاهلی با 6 ارسال موفق و ایجاد 11 موقعیت بهتر از صادق محرمی، مدافع راست پرسپولیس عمل کرده است زیرا محرمی 4 ارسال موفق و 7 موقعیت ایجاد کرده است.

ربیع خواه بهتر از الجسام

محسن ربیع خواه، هافبک پرسپولیس با 9 جنگ رو در رو موفق و 12 توپ را دور کرده و نسبت به تیسیر الجاسم، هافبک الاهلی بهتر بوده است زیرا هافبک عربستانی 6 جنگ موفق داشته و 5 توپ را دور کرده است.

عبدالفتاح بهتر از امیری

عبدالفتاح، بازیکن الاهلی با 3 گل زده و 11 ایجاد موقعیت و 2 پاس گل بهتر از وحید امیری عمل کرده است زیرا امیری تنها یک گل زده و 10 موقعیت ایجاد کرده است و یک پاس گل داشته است.

مسلمان بهتر از المقهوی

محسن مسلمان، هافبک پرسپولیس با خلق 18 موقعیت و 2 پاس گل بهتر از حسین المقهوی، هافبک الاهلی عمل کرده است زیرا المقهوی 9 موقعیت ایجاد کرده است و هیچ پاس گلی نداد.

 طارمی بهتر از السومه

مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس با 6 گل زده و 14 شوت موفق به دروازه‌بان رقبا موفق تر از عمر السومه، مهاجم الاهلی عربستان عمل کرده است زیرا مهاجم سوری 4 گل به ثمر رساند و 11 شوت موفق داشته است.

 

 

 

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-08-20 13:42:00
نظر دهید

۲ نظر
شاهین
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
بازی نزدیکی خواهد بود، تیمی که کمتر اشتباه کند و باهوش تر باشد برنده است. الاهلی ۴ مهره خطرناک خارجی دارد و باید کنترل شوند وگرنه کار بیخ پیدا می کند‌.
امیدوارم بازی رفت گل بزنیم و گل نخوریم که درین صورت کار راحتی خواهیم داشت برای صعود.
بهرام
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۳۸
خودتون فهمیدن چی نوشتین ؟ از کی فوتبال هشت نفره شده ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر