فهرست
ذوب‌آهن، آذری و صداوسیما؛ من شهرستانی هستم
ذوب‌آهن، آذری و صداوسیما؛ من شهرستانی هستم

ذوب‌آهن، آذری و صداوسیما؛ من شهرستانی هستم

آی اسپورت - امشب ذوب آهن ایران در یک بازی حساس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم النصر عربستان می رود و این در حالی است که قرار است بازی این تیم به طور مستقیم از شبکه ورزش پخش شود. اما این موضوع با اعتراض جدی مدیرعامل ذوب آهن روبرو شده است. او در متنی که در اینستاگرامش منتشر کرد به این موضوع واکنش نشان داده و از صدا و سیما انتقاد کرده است. رمز انتقاد او هم همان هشتک معروف «من شهرستانی هستم» است. متن اینستاگرام آذری به این شرح است: «توجه به ایجاد منابع مالی یکی از ماموریت های اصلی هر سیستم و سازمانی است. در اصل توجه به اصول درآمدزایی چنانچه استراتژی های یک ساختار به فراموشی سپرده شود آینده کاری آن سازمان با مخاطراتی مواجه خواهد شد، ولی توجه به اصول عدالت محوری نیز در ماموریت های یک سازمان جایگاه ویژه دارد، چرا بایستی در روزی که ذوب آهن ایران تنها نماینده ما در رقابت های باشگاه های آسیا است در روز دوم این رقابت ها بازهم نگاه متفاوت سازمان صدا و سیما را شاهد باشیم و مسابقه ذوب آهن و النصر از شبکه سه پخش نشود. ملیت و هویت شاید گاه گاهی از پول اولویت بیشتری داشته باشد، یا اینکه هویت ملی فقط در جای خاصی معنی می شود که درک آن برای ما شهرستانی ها سخت است. راستش تا ابد آ، آ ، . شهرستانی هستم ، افتخار می کنم، مسابقات ما را پخش نکنید از شبکه خودتان. خوب است که شبکه ورزش ، شبکه شهرستانی ها هست برای ما شهرستانی ها. عشق من ، شهر من، اصفهان من.»

۳ ۴  
آی اسپورت
2019-03-11 13:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۴۴
آذری دری وری میگه. آخه ذوب آهن روی چه حسابی خودش را یه تیم پرطرفدار میدونه!!؟ شبکه ورزش هم شبکه سراسری است. حتی هفته گذشته هم بازی استقلال از شبکه ورزش پخش شد. زیاده خواهی و پررویی این آذری تمامی ندارد. شبکه سه واسه رضای خدا بازی پرسپولیس و استقلال هم پخش نمیکنه. نونش توی پخش بازی پرسپولیس و استقلال است. و البته موقع بازی پرسپولیس درآمدش خیلی خیلی بیشتره
۴ ۱
فرهاد
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۵۳
جدی ؟ تو واقعا نمی فهمی یا خودت را زدی به نفهمی . چطور تا یک گزارشگر شهرستانی از تیمش تعریف می کند فردا محاکمه میشود که رسانه ملی است نباید طرفداری کرد انوقت الان رسانه ملی نیست؟ یعنی فکر می کنی اگر بازی ذوب با النصر پخش شود علاقمندان به فوتبال این بازی را نمی بینند؟ خودت نمی بینی ؟ اگر نمی بینی پس بیخود می کنی در مورد سایر تیمها غیر تیم خودت نظر نمی دهی در حالی که بازیهایشان را نمی بینی اگر می بینی پس در فشانی نکن. اینکه این بازیها پخش نشود سیاست کثیفی است که باعث می شود بازیکنان خوب برای دیده شدن به دو تیم پایتخت بروند همان سیاست دهه 70 . بازیکن وقتی ببیند حتی بازی او در اسیا هم پخش نمی شود ترغیب به رفتن به تهران می کند. چطور سالهای قبل پخش این بازیها برای انها صرفه اقتصادی داشت الان ندارد؟ سربازی هم نرفتی چون اگر رفته بودی و یا در مکان های عمومی رفت امد داشتی می فهمیدی که بازیهای در این سطح پربیننده است چه ذوب باشد چه پرسپولیس. اذری چون پوز تیم تو را خوب زده دچار سوزشت کرده اینکه بگوید بازی تیمش را پخش کنید زیاده خواهی است؟ صدا سیما بر اساس کدام امار و معیار تعداد هواداران تیم ها را مشخص می کند؟ خود تو معیارت چیست ؟ مصاحبه های خلیل زاده و حسینی ؟
حمید
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۰۶
یه سئوال از آی اسپرت:
چرا وقتی استقلالی ها تجمع 50 نفری میزارن کامل پوشش میدین و بعدشم سردبیر سایت تون میاد اعتراض می کنه چرا با هوادارای استقلال که فحاشی کردن برخورد شده اما وقتی پرسپولیسی ها تجمع 300 نفری میزارن بدون فحاشی و کاملا مسالمت امیز، نه تنها به بازداشت و ضرب و شتم هوادار پرسپولیس توسط نیروی انتظامی واکنش نشون نمی دین بلکه حتی خبر ماجرا رو هم کار نمی کنید.

اینو زیر همه خبرا میذارم تا کم کاری آی اسپورت رو جبران کرده باشم.
۲
محسن
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۴۶
به نظر من باید بازی ذوب آهن از شبکه اصفهان پخش بشه. آخه کی خارج از اصفهان بازی این تیم را میبینه!!؟ توی اصفهان هم بیننده نداره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر