فهرست
آقای متواضع: من انگشت کوچیک دایی‌ام!
آقای متواضع: من انگشت کوچیک دایی‌ام!

آقای متواضع: من انگشت کوچیک دایی‌ام!

آی اسپورت- فرزاد حاتمی، مهاجم تیم تراكتورسازی تبریز این روزها در تركیب این تیم گل‌های حساسی را با ضربه سر به ثمر می‌رساند آن هم در شرایطی كه در لیگ برتر فقر مهاجم سرزن به شدت احساس می‌شود. او به تیم ملی هم دعوت شد تا روزهای خوبش تکمیل شود.

✅بازی با ذوب ‌آهن، بازی خوبی بود 120 دقیقه طاقت‌فرسا راپشت سر گذاشتیم، تبریك می‌گویم به بچه‌های تیم خودمان و هوادارانمان. ذوب آهن داشت بازی را كنترل می‌كرد ولی ما چند بار می‌توانستیم به گل برسیم ولی دروازه‌بان ذوب‌آهن مانع گلزنی ما می‌شد و بارها دروازه تیمش را نجات داد.ما حتی موقعیت‌های تك به تك داشتیم كه با درخشش مظاهری تبدیل به گل نشد. با این حال خوشحالم توانستیم پیروز شویم و در دیدار فینال حاضر باشیم.

✅من تمرینات ویژه‌ای را در این زمینه دارم و وقتی ایرانپوریان سانترهای بی‌نقصش را برایم می‌فرستد چاره‌ای جز گلزنی ندارم. البته با پا هم گل می‌زنم ولی ضرباتی كه با سر می‌زنم بیشتر به چشم می‌آید، خب بیشتر هم است.

✅ درست است که من خوب سر می‌زنم اما من كه یك انگشت علی آقای دایی هم نمی‌شوم. متاسفانه ما بازیکن سرزن کم داریم. در این ارتباط باید در تیم‌های پایه كار شود و بازیكنانی كه از قد بلند و استعداد سرزنی برخوردار هستند مورد حمایت قرار بگیرند تا پیشرفت‌های لازم را در این زمینه داشته باشند.

✅من سابقه دعوت به تیم ملی در زمان مربیگری كی‌روش را دارم و ایشان شناخت كافی از من داشتند و در بازی‌های اخیر خیلی تلاش كردم. امیدوارم بتوانم نظر ایشان را جلب كنم.

۱۷    
آی اسپورت
2017-01-02 18:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر