فهرست
تاج: کی‌روش در جام ملت‌ها سرمربی ایران است
تاج: کی‌روش در جام ملت‌ها سرمربی ایران است

تاج: کی‌روش در جام ملت‌ها سرمربی ایران است

آی‌اسپورت- رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد که کارلوس کی‌روش در جام ملت‌های آسیا سرمربی تیم ملی خواهد بود و روی نیمکت این تیم می‌نشیند. مهدی تاج که برای حضور در مجمع هیئت فوتبال استان آذربایجان غربی به ارومیه سفر کرده بود، درباره ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش و تکلیف این مربی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا گفت:

«دوباره با کی‌روش وارد مذاکره شدیم. به نظرم او تا جام ملت‌ها سرمربی تیم ملی است و از حضورش استفاده خواهیم کرد. در مواقعی که اردوی تیم ملی دیده شده، سرمربی هست، می‌آید و اردوها را به نحو احسن ادامه می‌دهد. قرارداد ما اکنون تا جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیاست، همان‌طور که پیش از این تا جام جهانی بود؛ اما ترجیح دادیم ادامه بدهیم و شاید باز هم ادامه بدهیم و این به توافق طرفین بستگی دارد.»

رئیس فدراسیون فوتبال درباره بدهی پرسپولیس، استقلال و سایر باشگاه‌های لیگ برتری هم گفت: «دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بدهی‌هایی به مردم دارند که باید این بدهی‌ها تسویه شود. نزدیک هفت جلسه با دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در حضور وزیر ورزش داشته‌ام. با باشگاه‌های دیگر هم همین‌طور که راهی برای حل کردن مشکلات پیدا کنیم تا بتوانند به حیات خود ادامه بدهند. من خودم به نتایج این جلسات بسیار امیدوارم.»

 

نود

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-08-16 20:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مارال
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۸
خبر خوبی بود
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر