فهرست
یک «ایجنت» خارجی‌های استقلال را می‌پرانَد!
یک «ایجنت» خارجی‌های استقلال را می‌پرانَد!

یک «ایجنت» خارجی‌های استقلال را می‌پرانَد!

آی اسپورت – استقلالی‌ها هنوز نتوانستند بازیکن مورد نظرش را جذب کند. اگرچه شفر تا به امروز سعی کرده خیلی در این باره اظهار نظر نکند اما چندی قبل او پستی در اینستاگرامش نوشت و گفت با ده بازیکن خارجی برای آمدن به استقلال مذاکره شده است. غیر از بازیکن پرتعالی که در تهران و در تست پزشکی رد شد، بازیکنان بسیار دیگری هم مورد رضایت شفر بودند اما تیم نتوانسته آنها را جذب کند. شفر گفته بود تعدادی از بازیکنان مورد نظر استقلال به این دلیل که خانواده‎های‌شان نگذاشتند به ایران نیامده‌اند.

جالب‌تر خواهد بود که بدانید بازیکن کامرونی مورد نظر استقلال را که اولین گزینه شفر و همبازی سابق گوچی بود، برای آمدن به ایران حتی به فرودگاه پاریس رفته بود اما این طور که شایعه شده است، تماس کوئیکه بازیکن پیشین استقلال با او و خالی کردن دلش سبب شد حتی مدیربرنامه‌های او به تهران بیاید اما در طول مسیر او به مدیربرنامه‌اش ایمیل می‌زند و می‌گوید منصرف شده است!

اما پشت پرده این اتفاق چیست؟ یکی از دلایل ناتوانی استقلال در جذب مهاجم خارجی، کارشکنی‌های یک ایجنت سرشناس است. او که با چند بازیکن استقلال قرارداد دارد، می‌خواهد هر طور شده بازیکنان جدید هم از کانال خودش جذب شوند.
به نظر می‌رسد ارتباط این ایجنت با برخی از مسئولان استقلال باعث شده خیلی زود از مذاکرات شفر با بازیکنان مورد نظرش باخبر شود. واکنش بعدی او تماس با این بازیکنان و تلاش برای منصرف کردن آنها از سفر به تهران است. 
در این تماس‌ها اطلاعاتی منفی از ایران به بازیکنان خارجی داده می‌شود. مثلا در مورد محدودیت‌هایی که برای خانواده بازیکن ممکن است پیش بیاید. در آخرین مورد با یک مهاجم برزیلی که سابقه بازی در آسیا هم دارد تماس گرفته شده تا قید حضور در استقلال را بزند. اتفاقی که باعث شگفتی و خشم مرد آلمانی هم شده است.
اینکه این ایجنت به طور همزمان مدیریت برنامه‌های 5 بازیکن کلیدی استقلال را هم دارد، خودش می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. بدتر اینکه این ایجنت که خودش بازیکن بوده، درباره مافیای بازیکن توسط ایرانی‌ها در تیم‌های اروپایی هم مصاحبه‌هایی جنجالی کرده است!

خبرآنلاین

۴ ۸  
آی اسپورت
2018-01-25 16:11:00
نظر دهید

۸ نظر
منتقد
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۲۵
دوستان پرسپولیسی هشدار....پروژه باخت پرسپولیس تو دربی چند هفته است کلید خورده. از افتضاحات داوری این چند هفته برا استقلال هشدارهای لازم رو دریافت کنید. قطعا میخوان استقلال رو بیارن تو کورس و دربی رو بدن استقلال
خاطره الهلال
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۴
لنگی احمق برو تیمه خودتو جمع کن با این فاجعه ای که بوجود آورده من بودم طرفدارش بودم خودکشی می کردم!
رسول از کرمانشاه
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۰
فعلا واسه ترسیدن زوده لنگی جون
Amir
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
چرا کسی راجب داوری چندش آور استقلال پارس نمی نویسه؟ با این کثافت کاری ها هم به پرسپولیس نمیرسین.
علی خوشی
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۱۴
از ماست که بر ماست... متاسفانه برخی فقط به جیب خودشون فکر می‌کنن...
۳
حمود
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
خواهش می‌شه اگه کسی‌ اسم این دلّال رو می‌دونه فقط به من بگید
۶
edi
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۰۴
شمایی که میدونی این شخص کیه و در بخش کامنت ها اسمش رو نمیذاری هم دست اون شخص کثیف و پستی.شما می تونی بصورت ناشناس اسمش رو تو قسمت کامنت ها بذاری که بار حقوقی هم برای شما نداشته باشه تا تمام هوادارن بشناسن این شخص حقیر و پست رو
۲
مسعود
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۵۶
فکر کنم اسن این دلال هاشمی که قبلا بازیکن استقلال بوده و در اروپا هم فعالیت می کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر