فهرست
دروازه‌بانی که طارمی فوتبالش را تمام کرد
دروازه‌بانی که طارمی فوتبالش را تمام کرد

دروازه‌بانی که طارمی فوتبالش را تمام کرد

آی اسپورت – دربی معروف 75 را همه با ایمون زاید و هت تریکش عجیب و غریبش به یاد می‌آورند. اما آن دربی یک چهره دیگر هم داشت که شاید الان کسی یادش نباشد. حسین هوشیار دروازه‌بان پرسپولیس در آن دربی بود که احتمالا آن بازی مهمترین بازی تمام عمرش شد. او درباره آن بازی توضیحات جالبی داده است:

-وقتی گل دوم را خوردیم و مهرداد اولادی هم اخراج شد استقلالی‌ها بکوب روی دروازه ما حمله می‌کردند. به قول معروف پشت محوطه جریمه ما چادر زده بودند! آن موقع دعا دعا می‌کردم سریع بازی تمام شود تا بیشتر گل نخوریم. وقتی گل اول را زدیم بازی برگشت و دیگر استقلالی‌ها سمت دروازه ما نیامدند.

-واقعا وقتی ۲ بر صفر عقب افتادیم همه ناامید شده بودند. وقتی مظلومی با خیال راحت داشت به سمت هواداران استقلال دست تکان می‌داد و خوشحالی می‌کرد همه گفتیم پنجمین باخت پیاپی هم پیش آمد، اما در چند دقیقه و ۱۰ نفره کاری کردیم که از یاد کسی نمی‌رود.

-چرا از دوران حضور در پرسپولیس راضی نباشم؟ من در بزرگترین تیم ایران بازی کردم و در یکی از بزرگترین و خاطره‌انگیزترین دربی‌های تاریخ هم دروازه‌بان پرسپولیس بودم.

-چند وقت در پرسپولیس بازی کردم و خبرنگاران من را کور هم کردند! قسم می‌خورم چشمم هیچ مشکلی نداشت. واقعا نمی‌دانم چرا این مسائل مطرح شد. البته شاید، چون خیلی ساده به پرسپولیس آمدم این اتفاقات افتاد، اما خدا را شکر.

-فصل ۹۲-۹۱ بود که در بازی آخر لیگ یک با ایران‌جوان بوشهر بازی داشتیم. در آن بازی مهدی طارمی ضربه‌ای به سمت دروازه ما زد که بعد از مهار این توپ دست من از پشت برگشت. بعد از بازی، چون مسابقات تعطیل بود بی‌خیال دست مصدومم شدم و همان مسئله باعث شد دیگر دست من خوب نشود و حتی تاندون دستم کوتاه شد! یکی، دو سال با درد بازی کردم، اما دیگر تصمیم گرفتم فوتبال را کنار بگذارم. به نوعی با ضربه طارمی فوتبال من تمام شد.

 

۸    
آی اسپورت
2019-09-18 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر