فهرست
کولاک کاوه رضایی با پای چپ!
کولاک کاوه رضایی با پای چپ!

کولاک کاوه رضایی با پای چپ!

آی اسپورت - در ادامه مسابقات هفته هفدهم ژوپیر لیگ بلژیک، تیم شارلروا که برای هفتمین دیدار پیاپی علی قلی‌زاده و کاوه رضایی را به طور همزمان در ترکیب داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه شب در ورزشگاه استاد دو پایس به مصاف واسلند بورن رده پانزدهمی رفت. علی قلی‌زاده در دقیقه ۲۷ حرکت سریعی تا پشت محوطه جریمه واسلند بورن انجام داد که شوت محکم پای چپ او را پیرارد، دروازه‌بان حریف برگشت داد ولی کاوه رضایی با فرصت‌طلبی و زیرکی خود را به توپ رساند و با یک ضربه تمام کننده پای چپ توپ را وارد دروازه کرد تا گل اول شارلروا به ثمر برسد.

نمایش هجومی شارلروا همچنان ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۳۹ این بار روی نفوذ ممدو فال از سمت راست زمین و پاس در عرض او، با شوت پای چپ سرضرب کاوه رضایی گل دوم را زد تا شارلروا با برتری مقابل واسلند بورن به رختکن برود. در نیمه دوم یاران قلی‌زاده و رضایی موفق شدند پیروزی خود را حفظ کنند و در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به برتری خانگی برابر واسلند بورن دست یابند تا پس از ۶ هفته شکست‌ناپذیری با حضور دو ملی پوش ایرانی‌ که با یک تساوی و پنج پیروزی برای آنها همراه بود، یک بازی دیگر ادامه پیدا کند.

تیم شارلروا با کسب نُهُمین پیروزی فصل به امتیاز ۳۱ رسید تا بالاتر از رویال آنتورپ و استاندارد لیژ و همچنین با هشت امتیاز کمتر نسبت به کلوب بروژ در جایگاه دوم جدول ژوپیر لیگ بلژیک قرار بگیرد. علی قلی‌زاده که در هفته‌های قبل دو گل به ثمر رسانده و روی پنج گل موثر ظاهر شده بود، برابر واسلند بورن نیز روی گل اول تیمش تاثیرگذار ظاهر شد و در دقیقه ۷۰ به‌عنوان نخستین تعویضی تیمش جای خود را به دوید هِنِن داد.

کاوه رضایی نیز که در ۶ هفته گذشته توانسته بود پنج گل بزند، یک پاس گل بدهد و در دیدار اخیرشان مقابل سنت‌ترویدن نیز ۲ گل به ثمر رساند، برابر واسلند بورن نیز این کار را انجام داد و ۸۷ دقیقه در زمین حضور داشت؛ او با درخشش در این بازی ۷ گله شد و به رده سوم برترین گلزنان ژوپیر لیگ صعود کرد.

۱    
آی اسپورت
2019-12-01 08:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر