فهرست
مهلت تمام شد؛ وریا جواب نداد
مهلت تمام شد؛ وریا جواب نداد

مهلت تمام شد؛ وریا جواب نداد

آی اسپورت – وریا غفوری روز ۲۷ اردیبهشت ماه با مسئولان باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد وارد مذاکره شد و درست یک روز بعد در سایت این باشگاه اطلاعیه‌ای منتشر شد.

در این اطلاعیه‌ای با اشاره به پیشنهادی که باشگاه استقلال به غفوری داد اشاره شد: «در این مذاکرات باشگاه استقلال پیشنهادات خودرا به وریا غفوری برای تمدید قرارداد ارائه و مقرر شد نامبرده ظرف مدت یک هفته به باشگاه پاسخ بدهد.»

از روز ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد تا امروز ۸ روز گذشته و فرصت یک هفته‌ای باشگاه استقلال به این بازیکن به پایان رسیده، ولی غفوری هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده و باشگاه استقلال نیز واکنشی به این موضوع نداشته است، اما به نظر می‌رسد غفوری بابت فصل گذشته و اتفاقاتی که رخ داده از مسائلی دلخور است و این موضوع را به مدیران این باشگاه منتقل کرده است.

باید دید مدیران استقلال و به خصوص معاون این باشگاه که ماموره مذاکره با بازیکنان است چه تصمیمی در مورد این بازیکن گرفته اند و آیا مهلت یک هفته‌ای به وی تنها یک بازی رسانه‌ای محسوب می‌شود یا اینکه آن‌ها پلن جدیدی برای ماندن این بازیکن در استقلال رو خواهند کرد.

 

فارس 

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-05-25 13:04:00
نظر دهید

۱ نظر
!!!
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۴۸
این شما و این اسطوره مردمی و دلسوز! حالا متوجه شدین همه این پست ها و استوری ها شو و نمایش بود؟ از بی پولی و مظلومیت مردم میگی؟ خب خودت شروع کن تخفیف بده تا کمتر از پول بیت المال تو جیبت ریخته به
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر