فهرست
آنتورپ 3-0 باخت؛ حملات شدید علیه بیرانوند
آنتورپ 3-0 باخت؛ حملات شدید علیه بیرانوند

آنتورپ 3-0 باخت؛ حملات شدید علیه بیرانوند

آی اسپورت - دومین بازی علیرضا بیرانوند برای آنتورپ در لیگ بلژیک باعث افزایش انتقادها از دروازه‌بان ایرانی آنتورپ شده است. بیرانوند که به خاطر مصدومیت ژان بوتز دروازه‌بان اول آنتورپ به ترکیب اصلی این تیم رسیده، در بازی امروز مقابل میشلن( یا با تلفظ دیگر مشلان) روز خوبی را سپری نکرد و 3 گل از حریف خورد تا در سومین بازی‌اش برای آنتورپ، باز هم در ثبت کلین‌شیت ناکام باشد.

بیرانوند که در نیمه اول دروازه تیمش را بسته نگه داشته بود، بین دقایق 59 تا 68 و در کمتر از ده دقیقه سه گل از حریف خورد تا سوژه انتقادهای زیادی در توئیتر شود. موضوعی که مورد توجه سایت voetbalprimeur بلژیک هم قرار گرفته و این سایت برخی از توئیتهای انتقادی از دروازه‌بان ایرانی آنتورپ را منتتشر کرده است. کاربری نوشته با توجه به طولانی بودن زمان دوری بوتز از میادین، آنتورپ با علیرضا بیرانوند امتیازات زیادی از دست خواهد داد. کاربر دیگری او را دروازه‌بانی دانسته که ثبات خوبی ندارد و معلوم نیست چرا طرفداران او، معتقد بودند که حق این دروازه‌بان حضور در ترکیب اصلی است و بوتز باید نیمکت نشین او شود. یک کاربر هم به این نکته اشاره کرده که اگر می‌خواهید متوجه شوید که مارک ویلوتس چقدر مربی سطح پایینی است کافیست اظهارنظر او درباره بیرانوند را بخوانید که دروازه‌بان ایرانی را با تیبو کورتوا مقایسه کرده بود.

۲۳ ۳  
آی اسپورت
2021-01-10 17:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
A m i r
يكشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹، ۲۱:۰۷
ایشالا بیشتر بخوره
عرفان
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹، ۰۰:۲۳
دفاع آنتورپ داغونه ...تازه فک کنم با علیرضا هم مشکل داشته باشند....
صادق
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹، ۰۲:۲۸
بنظر من انتورپ تیم بسیار ضعیفی در امر گلزنی و دفاع هستش.همون بازی هم که با تاتنهام انجام داد دیدین‌که هیچ موقعیتی روی دروازه تاتنهام نداشتن.ولی مطمئنم که علیرضا خودشو تثبیت میکنه شک ندارم.به امید موفقیت تموم لژیونر ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر