فهرست
زلاتان، بیل و ماتیچ؛ لیست خرید مورینیو لو رفت
زلاتان، بیل و ماتیچ؛ لیست خرید مورینیو لو رفت

زلاتان، بیل و ماتیچ؛ لیست خرید مورینیو لو رفت

آی اسپورت - اگرچه مورینیو گفته که قصد ندارد در زمستان خرج زیادی روی دست تاتنهام بگذارد باید صادق باشیم که او قطعا چنین کاری نخواهد کرد. آیا فکر می‌کنید تمام بازیکنانی که او نیاز دارند در سال آینده به تاتنهام می‌آیند؟ مطلقا نه! نشریه بلیچرریپورت در گزارشی با بررسی نقاط ضعف تاتنهام و لیست علاقه منده سرمربی پرتغالی 5 بازیکنی که او به احتمال زیاد جذب خواهد کرد را معرفی کرد.

زلاتان ایبراهیموویچ

زلاتان دو فصل گذشته را پس از اینکه توسط مورینیو در لیست خروجی منچستریونایتد قرار گرفت در لس آنجلس گلکسی سپری کرد. منابع نزدیک به این بازیکن روز شنبه به بلیچرریپورت گفتند که این بازیکن 38 ساله مطمئن است باشگاه بعدی او در ایتالیا خواهد بود، جایی که آث میلان، ناپولی و بولونیا همگی علاقه جدی نشان داده اند. نکته اول درباره جذب زلاتان حضور او در کنار هری کین است و بعید به نظر می‌رسد او بتواند مهاجم دیگری را در کنار خود تحمل کند؛ نکته دوم بخش دستمزد ایبرا است که مورد توجه قرار می‌گیرد.

گرت بیل

گرت بیل همیشه مورد ستایش ژوزه مورینیو قرار گرفته است و سرمربی پرتغالی به خرید او فکر خواهد کرد. بیل در حال حاضر با رئال مادرید قرارداد دارد و پیش بینی می‌شود که در زمستان با قراردادی قرضی راهی انگلیس و تیم سابقش شود. یکی از منابع بلیچرریپورت در باشگاه تاتنهام اظهار داشت که رئیس لوی در صورت وجود شرایط مناسب برای بازگشت بیل اقدام خواهد کرد. اگر واقعا خودش را نشان دهد، هیچ راهی وجود ندارد که مورینیو بتواند در برابر اضافه کردن این بازیکن به خط حمله مقاومت کند.

برونو فرناندز

این هافبک فوق العاده علاوه بر خلق موقعیت، در گلزنی هم بسیار موفق است. منابع می‌گویند مورینیو به شدت علاقه مند جذب هموطن خود به تاتنهام است. این امر می‌تواند به این دلیل باشد که آنها خورخه مندس را به عنوان یک عامل به اشتراک می گذارند، که مطمئناً به سرمربی جدید تاتنهام کمک می‌کند تا حرکت بعدی خود را تأمین کند. او قطعا در لیست حضور دارد اما آنها نگرانی دارند که بازیکن 25 ساله به پیشنهادهای بزرگتر پاسخ مثبت بدهد.

نمانیا ماتیچ

تنها چند دقیقه بعد از انتصاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید تیم تاتنهام، توییتر پر از حرفهایی بود که ماتیچ به زودی سرمربی سابقش را همراهی خواهد کرد. مورینیو این بازیکن را هم در منچستریونایتد و هم در چلسی هدایت کرده است. به نظر می‌رسد او در ژانویه منچستریونایتد را ترک خواهد کرد. بلیچرریپورت تایید می‌کند که مورینیو شرایط جذب این بازیکن 31 ساله را بررسی کرده است و او به تاتنهام می‌پیوندد.

روبن دیاز

بعد از تقویت خط حمله و خط میانی این سرمربی تصمیم خواهد داشت تا خط دفاعی را هم مستحکم‌تر کند. منابع تایید کرده‌اند که ژوزه از این بازیکن 22 ساله به عنوان کاپیتان آینده تیمش یاد می‌کند هرچند او خیلی جوان است. باشگاه پرتغالی این بازیکن را 66 میلیون یورو قیمت گذاری کرده است و بعید به نظر می‌رسد برای هموطن او تخفیف قائل شود. احتمال خرید او در زمستان کمرنگ است و در تابستان تاتنهام برای خریدش اقدام خواهد کرد.

 ایلنا

۲    
آی اسپورت
2019-11-23 19:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر