فهرست
گروکشی برهان‌مبین: کاهش سهمیه پرسپولیس
گروکشی برهان‌مبین: کاهش سهمیه پرسپولیس

گروکشی برهان‌مبین: کاهش سهمیه پرسپولیس

آی‌اسپورت- شرکت برهان مبین خبرسازترین شرکت این روزهای فوتبال ایران بوده است. شرکتی که بعد از افشاگری رانت‌های عجیب قراردادش با فدراسیون فوتبال حالا می‌خواهد از پرسپولیس انتقام بگیرد. آن هم با کاهش سهمیه بلیت باشگاه در دیدار فردا برابر سیاه‌جامگان. بعد از افشای میزان درامد سرخابی‌ها از بلیت‌فروشی لیگ شانزدهم و درامد شرکت پیمانکار از این راه، انتقادات زیادی به فدراسیون، سازمان لیگ و برهان‌مبین وارد شده بود که فضا را برای این شرکت سخت و تنگ کرد. فدراسیون که قراردادی کاملا مبهم و بسیار غیرشفاف با این پیمانکار بسته بود خیلی زود عقب‌نشینی کرد و فسخ قرارداد را به پیش کشید. شرکتی که در یک سال اخیر سودی هنگفت و میلیاردی به دست آورد اما نتوانست این شرایط را تاب بیاورد و حالا سعی در تلافی اتفاقات روزهای اخیر دارد. گویا آن‌ها همه مسائل را زیر سر مصاحبه ابتدایی افشاگرانه طاهری در بازی با نفت تهران می‌دانند.

اتفاقات برنامه نود شب گذشته هم اندک اعتماد عمومی باقی مانده را از بین برد و حالا شرکت برهان‌مبین یک بازنده تمام عیار است که باید هرچه زودتر مسیر خود را از لیگ برتر جدا کند. البته اگر دست غیب مثل سال‌های گذشته نتواند با رانت و دخالت غیرورزشی جایگاه آن‌ها را مستحکم‌تر کند. حالا برای دیدار با سیاه‌جامگان بلیت‌هایی که قرار بود در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد به نصف کاهش پیدا کرده که اعتراض شدید مدیران باشگاه را به دنبال داشته است.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی پرسپولیس در این باره گفت: باشگاه پرسپولیس در اعتراض به این تصمیم عجیب، هیچ بلیتی برای دیدار فردا از شرکت مربوطه دریافت نکرده. با این وصف در بازی فردا ما هیچ فرقی با تیم سیاه‌جامگان که میهمان است نداریم و ما هم مثل یک میهمان به ورزشگاه آزادی می‌رویم.

۸۵ ۷  
آی اسپورت
2017-08-15 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
No One
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۷
آقایون مرزهای دزدی و غارتگری رو درنوردیده و حد نصاب جدیدی دارن به ثبت میرسونن!!
آسایشگاه سالمندان استقلال
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۸
من موندم که چرا مجلس و دادگستری کفاشیان و احضار نمیکنن؟ یه هفته قبل رفتن قرارداد عجیب با جیووا این بارم قرارداد عجیب تر با مبین !!! واقعا درسته که میگن تو ایران هر‌ چقدر خرابکاری کنی و از جیب مردم بدزدی هیچ مرجعی بهت کاری نداره که هیچ تازه خیلی وقتا ارتقای سمت هم پیدا میکنن.چه به روز ایران عزیزمون آوردید که به هر سازمان و نهادی ورود میکنی دزدی و اختلاص ازش میزنه بیرون! واقعا اسلام اینه ؟
فرهاد
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۰۸
چرا باید این قرارد داد بعد از یک سال عیان شود باید مسببین قرارداد تاج یا ساکت یا هر کس دیگری توضیح دهند چرا این قرارداد ترکمنچایی را امضا کردند
جيم
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۹
قرارداد پارسال لو رفت... نود هم اعلام كرد.

مديران باشگاه ها و ارباب جرايد به چپشون هم نگرفتن.

كلا خريت دام و دومب نداره، خويت انجام ميشه دام و دومبش بعدا در مياد. مديران ورزش و رسانه خيلي هوش بالايي ندارن اين اتفاقات رو پيگيري كنن.
حرف حساب
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۱
اینجا جمهوری اسلامیه! جایی که یک شرکت وابسته به... حکومتی به جای جوابگو بودن در قبال عملکرد افتضاحشون پرروتر و وقیحتر میشن!!
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۰
ای خدا
پرسپولیس که به برهان مبین یا هرچی احتیاج نداره ، امیدوارم اونا دست از سرما و بقیه بردارند.
یعنی یه جایی را بگید که از اون سوء استفاده یا دزدی نشده باشه؟؟؟!!!
یا خدا!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یوسف
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۳۹
چه راحت!
اومدن پول مردم رو خوردن یه آبم روش الانم بدون برگردوندن اون پولا کنار میکشن! شاکیم هستن!!
خدا یه پولی به ما بده یه وجدانم به این بی وجدانا
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر