فهرست
ادعای روز؛ بهترین بازیکن تاریخ MLS هستم
ادعای روز؛ بهترین بازیکن تاریخ MLS هستم

ادعای روز؛ بهترین بازیکن تاریخ MLS هستم

آی اسپورت – زلاتان ابراهیموویچ، ستاره کهنه‌کار سوئدی که بعد از سالها درخشش در بالاترین سطح فوتبال اروپا این روزها فوتبالش را در آمریکا و در تیم لس‌آنجلس گلکسی دنبال می‌کند بعد از آنکه روز یکشنبه در جریان پیروزی مهم تیمش مقابل اسپورتینگ  کانزاس سیتی که با نتیجه 7-2 بدست آمد درخشش خارق‌العاده‌ای داشت و موفق به هت‌تریک در این بازی شد گفت او بهترین فوتبالیست تاریخ لیگ MLS است

سه گل ابراهیموویج در آن بازی تعداد کل گلهای او در فصل جاری لیگ MLS را به 26 گل رساند. او حالا دو گل دیگر با کارلوس ولا فاصله دارد تا عنوان آقای گلی این لیگ را به خود اختصاص دهد. زلاتان در دو فصلی که در لیگ MLS بازی کرده تا اینجا رویهم‌رفته در 52 بازی موفق شده 48 گل به ثمر برساند.

زلاتان در گفتگو با خبرنگاران گفت: «من معتقدم بهترین بازیکنی هستم که تا حالا در لیگ MLS بازی کرده و این را بدون شوخی می‌گویم. دو سالی که من در اینجا بازی کرده‌ام، بازی‌هایم را تماشا کرده‌اید؟» بعد از آن زلاتان در پاسخ به این سوال که آیا برای اعلام خود به عنوان بهترین بازیکن تاریخ لیگ MLS باید عنوان قهرمانی لیگ را بدست بیاورد گفت: «نه. من عنوان قهرمانی را می‌خواهم چون برایش بازی می‌کنم. نه برای اینکه نشان دهم کی هستم.»

۲    
آی اسپورت
2019-09-17 13:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر