فهرست
تراکتورسازی تبریز، ناکام بزرگ لیگ هجدهم
تراکتورسازی تبریز، ناکام بزرگ لیگ هجدهم

تراکتورسازی تبریز، ناکام بزرگ لیگ هجدهم

آی اسپورت - تیم تراکتورسازی تبریز که با خرید ستاره‌های بزرگی حسابی در این فصل سروصدا کرده بود، تا هفته‌های پایانی یکی از مدعیان جدی قهرمانی بود و تنها 2 امتیاز با پرسپولیس فاصله داشت اما اتفاقات حاشیه‌ای در رشت استارت یک ناکامی برای تیم لیکنز و مالک این باشگاه زنوزی بود. پرشورهای تبریز که امسال با حضور دژاگه، شجاعی و حاج صفی و بازیکنان کلیدی چون سوگیتا و استوکس امید زیادی به قهرمانی داشتند، اسیر تصمیمات اشتباهی شدند که حتی سهیه لیگ قهرمانان آسیا را هم از آنها گرفت.

شاید استارت ناکامی تراکتور در لیگ هجدهم زمانی زده شد که محسن فروزان در رشت گل‌های بدی دریافت کرد اما در این میان نباید برخورد مسوولان باشگاه و شخص زنوزی را با این مساله فراموش کرد؛ مشکلی که می‌شد در آرامش برطرف شود به بحرانی بزرگ تبدیل شد و 3 شکست پیاپی را برای این تیم رقم زد تا در نهایت جام قهرمانی و کسب سهمیه از دست برود. لیکنز پس از توقف تیمش در اهواز برابر فولاد، از فصل آینده گفته است و باید مسوولان این باشگاه همچنان از مربی بلژیکی خود حمایت خواهند کرد یا خیر.

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2019-05-17 15:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امید
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۳۲
چرا ناکام!!؟ تیمی که مدعی سقوط بوده پنجم شده بعد میگید ناکام!!؟ همین چرت و پرتها را میگید که دچار توهم می شوند
۳
علی
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۱۶
تراکتور نه تنها امسال که حدود 10 ساله بیشتر از همه چوب برخی هواداران غیرفوتبالی خودش رو میخوره که جز حاشیه سازی چیز دیگری برای تراکتور نکردن. اول هواداران واقعی تراکتور باید تکلیف خودشون رو با این فرصت طلب ها روشن کنن تا با هر مسئله کوچکی کمر تیم شکسته نشه. این فصل توشاک داشت نتیجه میگرفت که بعد از بازی حذفی با صنعت نفت این هولیگان ها در فضای مجازی هوچی گری کردن فرداش توشاک برکنار شد. تیم تقوی 6 تا به استقلال خوزستان زد استادیوم شعار میدادن مربی ایرانی نمیخوایم. با اولین باخت لیکنز شروع به حاشیه سازی کردن و نتیجه این شد که میبینیم. تا عده ای اوباش از تراکتور به عنوان ابزار سو استفاده میکنن این تیم روز خوش نخواهد دید.
۳
حبیب
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۰۶
خوب شد تراکتور سهمیه نگرفت و سال بعد فقط روی قهرمانی لیگ و حذفی تمرکز خواهد کرد آسیا غیر از خستگی در هفته های آخر چیزی نداره یک سری تیمهای عربی و بازیهای تکراری که دو بازی خانگی و چهار بازی خارج از خانه که تیم را فرسوده می کنه.
فقط باید یک مربی خوب داخلی که فوتبال و بازیکنان ایرانی را بشناسه و بتونه حاشیه ها را کنترل کنه خیلی سریع انتخاب بشه مثل منصوریان ، خطیبی ، گل محمدی ، یا نشد دائی .
در یارگیری هم از بازیکنان داخلی خوب و جوان و با انگیزه و حتی الامکان بومی یا بازیکنان خوب برزیلی یا آفریقایی یا آسیایی نه اروپایی و پرحاشیه استفاده بشه و از هفته های اول روی برد در تمامی بازیها هدفگذاری بشه و با توجه به ناداوریها و مهندسی نتایج توسط وزارت آنقدر قوی ظاهر شویم که با ناداوری هم پیروز بشیم.
۲
Saeed
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۱۶
کشوری که سرتاپاشو لجن دزدی وکثافت کاری واختلاس و انت گرفته تراکتور قهرمان بشه عجیبه تراکتور تراکتور به کوری لجنهایی مثل شما
۳
حرف حساب
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۳۲
تیم نچسب با هوادران (غالبا) بی شعور که تا سال قبل یک تیم حکومتی و سپاهی بود که با وقاحت تمام بازیکن دزدی میکرد و البته همیشه ناکام بود و امسال با پولهای بادآورده یک شخصیت مجهول الهویه بازار نقل و انتقالات رو بهم ریخت! رویانیان یا هدایتی دیگر که بزودی تشت رسوایی او هم به زمین می افتد. ولی از اون مهمتر تخلف آشکار این فرد با داشتند دو تیم بود که اتفاقا وجهه بسیار زشتی در بازی های رودررو با تراکتور و رقبای تراکتور به جا گذاشت! متاسفانه چرب کردن سیبیل سازمان لیگ و کمیته انضباطی باعث شد تا این حضرات کلا خودشان را به نفهمی مطلق بزنند و این تخلف آشکار را نبینند. جای خوشحالیست که با وجود همه این بی اخلاقی ها و ولخرجی ها این تیم به هیچ جا نرسید حتی سهمیه! برخورد زشت مدیر باشگاه با گلری که جرمش ثابت نشد و بی جنبگی بازیکنان و هوادارن باعث شد تا عملا این تیم از لحاظ نتیجه فرقی با نفت مسجد سلیمان نداشته باشد. امیداورام اندک هوادار عاقل آذری و مدیران تیم فهمیده باشند با این پولها و خرید بازیکنان اسمی ولی بی انگیزه و بی تعصب نمی توان به جایی رسید و شاید احرتام به قانون، تیم حریف، منطقی کردن سطح توقعات و توجه به استعدادهای بومی آذربایجان که کم هم نیستند بهتر و مفیدتر باشه! امیدوارم
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر