فهرست
طعنه کی‌روش به ژنرال؛ صلاحیت جانشینی من را دارید
طعنه کی‌روش به ژنرال؛ صلاحیت جانشینی من را دارید

طعنه کی‌روش به ژنرال؛ صلاحیت جانشینی من را دارید

آی اسپورت – جنگ بین کارلوس کی‌روش و امیر قلعه‌نویی ادامه دارد و این دو نفر بلافاصله پس از مصاحبه یکی، علیه دیگری موضع جدیدی می‌گیرد و پاسخ تندتری می‌دهد. امروز قلعه‌نویی پاسخ ادعاهای دیروز کی‌روش را داد و از او به دلیل عدم حضور در مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا، خط زدن ملی‌پوشان ذوب‌آهن و اعلام زودهنگام لیست 35 نفره تیم ملی انتقاد کرد. کی‌روش هم طبق عادت ساکت نماند و پاسخ قلعه‌نویی را داد و دوباره مدعی شد که سرمربی ذوب‌آهن قصد جانشینی او را در تیم ملی دارد. پاسخ کی‌‎روش به قلعه‌نویی را بخوانید:

  • آقای قلعه‌نویی! لطفا خود را پشت داستان‌های ماسک‌گونه پنهان نکنید؛ لطفا سعی نفرمایید که اذهان عمومی را به سمت دیگری ببرید؛ شما به صورت رسمی صداقت، وجاهت و تعهد کاری من را زیر سوال بردید؛ اگر این کار در پرتغال می‌افتاد، می‌دانستم چطور پاسخ دهم اما به خاطر اینکه در ایران هستیم و می‌دانم در 5 دقیقه دیگر از طرف رییسم و فدراسیون هشدار دریافت می‌کنم، فقط از شما تشکر می‌کنم.
  • بیایید راجع به چند مطلب شفاف صحبت کنیم؛ یک اینکه ما می‌توانیم محترمانه با هم اختلاف نظر داشته باشیم اما وقتی شما می‌فرمایید که من این لیست را به صورت عمدی برای لطمه به شما و تیمتان اعلام کردم، با این فرضیه صداقت، وجاهت و تعهد کاری من را زیر سوال می‌برید، پس خواهش می‌کنم فضا را غبار آلود نکنید تا صورت خود را پنهان کنید؛ دوم اینکه مدیر عامل شما به ما اطلاع داد که این شما بودید به همکاری بازیکنان‌تان با تیم ملی لطمه زدید؛ اگر این دروغ است، رسما اعلام کنید و به بازیکنانتان توضیح دهید؛ از طرف بنده قضیه به پایان رسیده است. سوم اینکه فقط جهت یادآوری، این مطلب جدیدی نیست که من هنوز به صورت شفاف به یاد دارم اتفاقی که در جام جهانی 2014 افتاد وقتی شما به توافقی که با من درباره آماده‌سازی جام جهانی قبلی کردید، پایبند نبودید.
  • درباره حضور در قرعه کشی جام ملت‌های آسیا، شما یک بار دیگر حرفه‌ای‌گری من را زیر سوال بردید؛ همانطور که احتیاج نیست به شما یادآوری کنم شما کسی هستید که به صورت رسمی اعلام کردید حتی بازی‌های تیم ملی را نمی‌بینید؛ اگر بنده در قرعه‌کشی جام ملت‌ها نبودم، اولا به خاطر این بود که آن مراسم برای مربیان تیم‌ها در جام ملت‌ها بود و ثانیا بنده برای منافع تیم ملی مشغول به کار بودم تا بتوانم تلاش کنم برنامه‌های مهم تیم ملی را نجات دهم؛ ببخشید، عذرخواهی می‌کنم، برنامه‌های تیم ملی نه، برنامه‌های یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا.
  • راجع به آینده خودم هم می‌خواهم این را بگویم که من هیچ شک و شبهه‌ای درباره صلاحیت بالای شما برای جایگزینی‌ام در آینده‌ای نزدیک ندارم؛ الان که یک زمینی با بالاترین استانداردها، یک ساختمان با بهترین امکانات برای تیم ملی و بازیکنانی بسیار فوق‌العاده آماده برای دعوت به تیم ملی اینجا وجود دارد.

  

۲۰ ۱۲  
آی اسپورت
2018-05-15 14:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
گروهبان قندلی حرف مفت زده. مگه ذوب آهن به غیر رشید مظاهری که دروازه بان سوم تیم ملی است ملی پوش دیگه ای هم داشته که حرف مفت میزنه. قندلی باید حواسش را جمع کنه و گرنه پرسپولیسی ها حالشو جا میارند. من حتی در مورد پرسپولیس هم گفتم خود علی پور هم میدونست توی لیست تیم ملی جایی نداره یا حتی کمال همیشه مصدوم. پس قلعه نوعی پشت سر پرسپولیسی ها سنگر نگیره که حالشو می گیریم.
لنگ
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۸
بشین سر جات [آدم].
گنده تر از دهنت حرف نزن.
شما لنگی ها که توی عمرتون یه فینال آسیایی نرفتید حق ندارید درباره امیرخان پرافتخارترین مربی ایران حرف بزنید.
استقلال ۳۵جام رسمی داره پرافتخارترین باشگاه ایرانه سومین باشگاه پرافتخار اسیاست اون وقت این لنگی خنگ و نادون خودشون رو بالاتر از استقلال حساب میکنن.
اگه دعوای کیروش با برانکو باشه حق رو به برانکو میدید.
اما اگه دعوای قلعه نوعی با کیروش باشه ریاکارانه طرف کیروش رو میگیرید.
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۱
اگر کسی به آقای کی روش دسترسی داره بهش بگه که هفت ساله خون به دل بعضی ها کردی، صبور باشه و فقط و فقط به تیم همیشه ملی مون بپردازه!
سیب زمینی واقعی
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۶
امثال مث تو گند زدن به فرهنگ هواداری
ریاکاران پاچه خوار
داود
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۸
درسته که خوشم از قلعه نوعی نمیاد اما کسی نیست به این کیروش بگه یه طوری صحبت داری میکنی انگار ۱۰ یا ۱۵ تا جام برا ایران اوردی،،جمعش کو
....
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۲۰
احمق جان.جامی که کنارش اخلاق حرفه ای و نظم درنیاد میشه مثل فوتبال یونان.یه بار جام آوردن بعدش رفتن تو قهقرا.حتی از جای اولشون هم پایین تر رفتن.بجای اینکه دلت به این جامهایی که توش بازیکن سالاری و دزدی دراومد دنبال فوتبال سالم باش
۲
حسین
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۰۳
بسیار عالی ، جاامع و درخورتوجه ، جواب گروهبان قندلی را داد .
درود فراوان بر کالوس کبیر
فرامرز
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۷
آقای قلعه نویی در ارسال لیست سابقه تاریخی دارند. طبعا مقصر کسی است که کارش را سر وقت انجام می دهد.
فرزاد مهریار
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۲
آقای کی‌روش جانشین شما کیست ؟ برانکو ، قلعه‌نویی یا بیژن ذوالفقارنسب ؟ شاید هم بچه زرنگ کارلسروهه!
....
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۳۳
مگه قراره بره.مگه تو خواب ببینی.تا دیروز دقیقه ۸۸ با الجزیره صدات در نمیومد حالا با بخت و تقدیر برانکوت پرید تا دوباره گیر بدی به کیروش
۲
محسن
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۲۳
قبلا بلیط قلعه و دایی،سوزانده شده.فقط یه مشت احمق،این احتمال را میدهند و یه مشت کودن،به این توهم دامن میزنند و در فضای مجازی زر میزنند.جالبه عملا،برای این احمقها،تیم باشگاهی به تیم ملی ارجح است!!! و چند سال،چندسال،طرفدار لیگ جزیره هستند!!!!
۲
آنتی شومن
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۱۷
یادش رفته خودش چطور تو اون فوتبال فاسد زد و بند میکرد حالا دنبال طلب حلالیت هم هست.دوره شما تمومه فقط از پوس کلفتیتون هست و گلو گشادتون که دست از این فوتبال برنمی دارید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر