فهرست
والورده در کنفرانس؛ گل مهمی زدیم
والورده در کنفرانس؛ گل مهمی زدیم

والورده در کنفرانس؛ گل مهمی زدیم

آی‌اسپورت- بارسا در شبی که مالکیت بالایی داشت، در دقایقی محو درخشش ویلیان شد که پس از دو بار به لرزه درآوردن تیرک دروازه، در سومین شوتش دروازه را باز کرد اما چند دقیقه بعد اینیستا با استفاده از اشتباه مدافعان چلسی، پاس اولین گل مسی به آبی ها را ارسال کرد.  ارنستو والورده پس از بازی گفت: از تیم و بازی بازیکنانم راضی‌ام. ما فشار و وزن سنگین بازی مقابل قهرمان انگلیس را تحمل کردیم و به دوش کشیدیم. گل چلسی زمانی به ثمر رسید که ما تیم برتر میدان بودیم. با این حال، توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. نتیجه خوبی به دست آوردیم. مجبور بودیم چلسی و بازی‌اش را کنترل کنیم و فضایی پشت مدافعان به آنها ندهیم. بازی بسیار دشواری بود. چلسی بازیکنان بسیار قدرتمندی به لحاظ فیزیکی دارد. هنوز یک بازی دیگر باقی مانده است. بازی تعیین کننده در نیوکمپ برگزار می‌شود. ما هنوز نمیدانیم چلسی در آن بازی چه سبکی پیش می‌گیرد اما ما به سبک همیشگی‌مان بازی خواهیم کرد.

دمبله: در مقطع حساس فصل قرار داریم و عثمان از یک مصدومیت دوباره برگشته است. در این بازی‌ها مربی به بازیکنان آماده میدان می‌دهند. ما طبق دانسته‌هایمان عمل می‌کنیم. الیکس ویدال چیزهای زیادی به ما اضافه می‌کند.  

تساوی: نتیجه به دست آمده را بسیار مثبت ارزیابی می‌کنم. بازی بین دو سبک متفاوت بود. ما می‌خواستیم توپ را در اختیار داشته باشیم و آنها به دنبال سوپرایز کردن ما در ضد حملات بودند. لحظات خوب زیادی در بازی داشتیم و البته نیاز به کمی پیشرفت در خط دفاعی داریم. چلسی خوب دفاع کرد و همین مسئله هم ما را به دردسر انداخت. در نیمه دوم در خلق موقعیت گل خوب نبودیم اما به تلاش مان ادامه دادیم و به گل هم رسیدیم. گل مهم و با ارزشی بود.

پائولینیو؟ در این دست از بازی‌ها مربیان به چیزهایی که در طول فصل از بازیکن دیده‌اند، اعتماد می‌کنند. من هم همین طور. هم در ترکیب هم در تعویض‌ها. بازی امشب بازی آزمون و خطا نبود. پائولینیو بارها به ما کمک کرده است. او خیلی خوب به حملات اضافه می‌شود و به ندرت شانس گلزنی را از دست می‌دهد. ویدال را به میدان فرستادیم تا عمق بیشتری به بازی بدهیم.

گل زده: برای من اینکه در خانه حریف گل زده‌ایم، اهمیت بسیار زیادی دارد. گذشته از این، چلسی اکنون در نتیجه هم از ما پیش نیست. طبعا هر دو تیم در بازی برگشت برای صعود تلاش خواهند کرد و این کاملا واضح است که چلسی ابزار لازم برای سخت کردن کار برای ما را در اختیار دارد. ما با یک تساوی بدون گل هم صعود می‌کنیم اما به هیچ عنوان نمی‌توان روی این بازی حساب کرد.

ویلیان؟ یکی از بهترین بازیکنان چلسی است. یکی از تعیین کننده ترین‌ها. چلسی بازیکنان خوب زیادی دارد. تراشتگن هم شب خوبی داشت. بازیکنان خوب خودشان را در این بازی‌ها نشان می‌دهند.

پیکه؟ حال جرارد خوب است. بهتر از چیزی که انتظارش را داشتیم!

۲    
آی اسپورت
2018-02-21 02:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر