فهرست
خبر شیطنت‌آمیز رسانه عربی؛ کناره‌گیری تراکتور
خبر شیطنت‌آمیز رسانه عربی؛ کناره‌گیری تراکتور

خبر شیطنت‌آمیز رسانه عربی؛ کناره‌گیری تراکتور

آی اسپورت - امروز در هفته بیستم لیگ برتر ایران در حساس ترین دیدار پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتور سازی است. این بازی در چند روز گذشته تحت تاثیر اتفاقات زیادی از جمله محرومیت تبریزی‌ها از نقل و انتقالات و حتی محرومیت آنها از به کارگیری ۳ بازیکن خود شده بود و در طرف مقابل کی روش در مصاحبه تند خود علیه برانکو اعلام کرد که پرسپولیسی‌ها را به تیم ملی دعوت نمی‌کند.

در این گیر و واگیر یک سایت اماراتی خواسته تا از آب گل آلود ماهی بگیرد و در اظهاراتی عجیب اعلام کرد« تراکتورسازی تهدید به کنارگیری از لیگ ایران را کرده است». سایت ارم نیوز ابوظبی در ادامه اظهارات خود به نقل از سایتی ایرانی که نامش را نگفته است مدعی شد و نوشت: باشگاه تراکتورسازی که امروز دیدار حساسی را مقابل پرسپولیس دارد تهدید به کناره گیری از لیگ ایران کرده است. تراکتورسازی به خاطر ترس آسیب دیدن هوادارانش خواستار برگزاری این دیدار در خارج از تهران شده است!

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-05 10:21:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۲
لامصب از هر صحبت هر عرب جهل و نادانی میریزه عربستان این کار رو کرده به خاطر نفوذش در فیفا بوده و بی عرضگی مسئولین خیانت کار و فاسد ایرانی که عرب الاصل هستن چه ربطی داره که بازی خارج از تهران برگزار بشه عربا ازاول پیدایش حرومی و کثیف و نادان بودن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر