فهرست
صبای قم 0-2 پرسپولیس/ صدر، خانه امن سرخ‌ها
صبای قم 0-2 پرسپولیس/ صدر، خانه امن سرخ‌ها

صبای قم 0-2 پرسپولیس/ صدر، خانه امن سرخ‌ها

هفته نوزدهم لیگ برتر/ ساعت 16:50
استادیوم: یادگار امام قم / تماشاگر: 15 هزار نفر
داور: شاهین حاج‌بابایی؛ کمک‌ها: رحیم شاهین، بابک عباسقلی‌زاده

اخطار: مهرن امیری از صبا

محسن مسلمان و علی علیپور از پرسپولیس

صبای قم

محسن فروزان، میرهانی هاشمی، حنیف عمران‌زاده، امید نظامی‌پور، حمیدرضا دیوسالار، مهران امیری، سید مهدی حسینی، قاسم دهنوی، میثم مجیدی(83-مهرداد بایرامی)، کیوان امرایی و امید جهانبخش
سرمربی: صمد مرفاوی

پرسپولیس

 علیرضا بیرانوند، الکسی پل‌یانسکی، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان(90-حمید طاهرخانی)، رامین رضاییان(90-سامان نریمان جهان)، سروش رفیعی، وحید امیری(88-ولادیمیر پریموف) و علی علیپور
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

شرح گل‌ها

صبای قم 0 پرسپولیس یک: (دقیقه 73، حنیف عمران زاده، گل به خودی): ارسال بلند محسن مسلمان با برخورد توپ به ساق پای حنیف عمران زاده وارد دروازه صبای قم شد تا پرسپولیس به گل اول دست یابد.

صبای قم 0 پرسپولیس 2: (دقیقه 80، رامین رضاییان): حرکت رامین رضاییان به درون محوطه جریمه با خطای دیوسالار یک ضربه پنالتی نصیب پرسپولیس کرد که رضاییان مامور نواختن این ضربه شد و با ضربه ای چیپ دروازه فروزان را باز کرد.

 

لحظات حساس

دقیقه 3: ارسال رضاییان از روی کرنر و دفع ناقص مدافعان صبا را مسلمان با شوت پای چپ زد که ضربه او با فاصله زیادی از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 5: ارسال روی شش قدم پرسپولیس با ضربه سر مهاجم این تیم همراه شد که واکنش فوق العاده بیرانوند مانع از باز شدن دروازه این تیم شد.

دقیقه 15: توقف علی علیپور در محوطه جریمه با شارژ میثم مجیدی یک صحنه مشکوک به پنالتی برای پرسپولیس شکل داد که داور اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت و دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 18: ارسال کرنر روی دروازه پرسپولیس در چند رفت و برگشت با ضربات ناقص بازیکنان صبا همراه شد که در نهایت این مدافعان سرخپوش بودند که توپ را دور کردند.

دقیقه 20: ضدحمله برای صبای قم با حرکت انفرادی کیوان امرایی همراه شد که در پاس نهایی این بازیکن ناکام ماند و توپ به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 21: ارسال کرنر برای صبای قم توسط دهنوی با ضربه سر حنیف عمران زاده همراه شد که در آستانه دروازه و گل این رضاییان بود که توپ را از روی خط بیرون کشید.

دقیقه 32: علی علیپور قصد ورود به محوطه جریمه را داشت که توسط حنیف عمران زاده روی خط هجده قدم متوقف شد تا یک فرصت ایده آل روی ضربه ایستگاهی برای سرخپوشان شکل گیرد.

دقیقه 54: سروش رفیعی بعد از دریبل بازیکن مستقیم خود فرصت مناسبی برای گلزنی وحید امیری ایجاد کرد که با پاس اشتباه این بازیکن فرصت مناسب گلزنی از دست رفت.

دقیقه 61: شوت راه دور و زمینی محسن مسلمان را محسن فروزان راهی کرنر کرد و در ادامه سرخپوشان نتوانستند از این کرنر سود ببرند.

دقیقه 65: کیوان امرایی از سمت چپ پرسپولیس صاحب فرصت شد که ضربه اش با اختلافی کم از تیرک عمودی دروازه پرسپولیس راهی اوت شد تا بهترین موقعیت صبا در نیمه دوم از دست برود.

دقیقه 69: ارسال رامین رضاییان با ضربه سر ناقص علی علیپور با اختلاف اندک به بیرون رفت.

دقیقه 89: رامین رضاییان عزم یک ضدحمله را با حرکتی مناسب کرد که حرکت هماهنگ و تمرین شده او، امیری و سروش رفیعی در نهایت با ضربه مناسبی از سوی این بازیکن همراه نشد تا توپ با اختلاف به بیرون برود.

 

درحاشیه

 * صبا بدون محروم پای به این بازی گذاشته اما پرسپولیس سید جلال حسینی، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی را دراختیار ندارد.
* علیرضا رمضانی و احمد حسن‌زاده از صبا و محسن ربیع‌خواه از پرسپولیس مصدومان دو تیم هستند.
* ترکیب صبا نسبت به بازی رفت هفت تغییر داشته که حامد لک، مسعود حق‌جو، کریم اسلامی، هاشم بیک‌زاده، پویا سیف‌پناهی و وحید علی‌آبادی از این تیم رفتند و رضا عنایتی نیز نیمکت‌نشین است.
* قاسم دهنوی پس از دو بازی دوباره به ترکیب صبا برگشته است.
* میثم مجیدی خرید جدید صبا از ابتدا بازی می‌کند اما مهرداد بایرامی روی نیمکت دیده می‌شود.
* دقیقه 24 مطابق بازی های گذشته هواداران پرسپولیس یاد و خاطره کاپیتان فقید خود را زنده نگه داشتند و به تشویق هادی نوروزی پرداختند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-01-28 18:50:00
نظر دهید

۱ نظر
یاشار تبریزلی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۵
اول ...کری....
شانس شانس شانس پولیس......................
دوم ...بی تعصب و منطقی
فرق مربی ایرانی با مربی درجه 2 ولی دارای دانش روز فوتبال برانکو؟
در روزی که هم ستون دفاعی و هم ستون هجومی تیم برانکو غایب بود و حتی نیمه اول یک پنالتی قطعی براشون گرفته نشد
تیمش عزای داور!!!!!نگرفت و با برنامه تا ثانیه پایاینی کار کرد
واقعا از اینکه مربیان ایرانی تنها راه رسیدن به گل براشون داور و داور است خسته نشدید
اصلا داور اشتباه کنه عمدا سوت بزنه پول بگیره...اگه تیمی برنامه و انسجام تاکتیکی داشته باشه نباید بتونه به گل برسه فقط منتظر پنالتی باید موند؟؟؟؟؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر