فهرست
یک فریم از بازی جنجالی/ واقعا پنالتی بود؟
یک فریم از بازی جنجالی/ واقعا پنالتی بود؟

یک فریم از بازی جنجالی/ واقعا پنالتی بود؟

آی اسپورت – حرف و حدیث‌ها درباره پنالتی‌هایی که دیروز توحید صالحی داور بازی سپیدرود و استقلال اهواز به سود سپیدرود اعلام کرد همچنان ادامه دارد. صالحی دیروز 3 پنالتی برای سپیدرود گرفت که پنالتی اول بسیار مشکوک به نظر می‌رسید. امروز هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری درباره این صحنه گفت: «داور استوپ و برگرداندن توپ توسط پای بازیکن را پنالتی نگرفته است، بلکه در راه یک آبی‌پوش دیگر به عقیده داور در راه با دست آن را لمس کرده است.»

صحنه ای که منجر به پنالتی اول سپیدرود شد
صحنه ای که منجر به پنالتی اول سپیدرود شد

تصویر بالا دقیقا همین صحنه جنجالی را نشان می‌دهد. نصیرزاده مدعی است که توپ در این صحنه به دست بازیکن استقلال اهواز برخورد کرده است اما این فریم نشان می‌دهد که توپ به احتمال زیاد به دست این مدافع هم برخورد نکرده است. در عکس مدافع دست چپ خود را عقب کشیده و فاصله زیادی با توپ دارد و بعید است که در این صحنه خطای هندی رخ داده باشد و حتی اگر هم توپ با دست مدافع برخورد کرده باشد، این صحنه پنالتی نیست چرا که فاصله مدافع با بازیکنی که توپ را ارسال کرده کم است.

در همین رابطه، امروز خبر رسید که دپارتمان داوری با احضار توحید صالحی از او خواسته تا درباره این صحنه و قضاوتش در بازی دیروز توضیح بدهد.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-02-22 15:38:00
نظر دهید

۲ نظر
ben
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۹:۴۲
تادیروز که گفتی مشکوکه،الان دیدی مشکوک نیس،اینم سندش،
فوتبال گیلان رو با هیچ چیزا نابود نکنید،منتظر ما تو لیگ برتر باشین
ایران سپیدرود
۲
جاهد
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۰۲
باز هم توهم توطئه این بار در لیگ 1!!!من کاری به اینکه این صحنه هند بوده یا نه ندارم اما این صحنه نشون میده که داور بر اساس چیزی که دیده حالا ممکنه به اشتباه پنالتی گرفته.تو این یکی دو روز طوری بقیه صحبت میکردن که من فکر کردم داور یه دفع توپ ساده رو هند گرفته!!!این کجا و ان کجا!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر