فهرست
سه نکته از ایران و عراق؛ چرا آقای شجاعی؟
سه نکته از ایران و عراق؛ چرا آقای شجاعی؟

سه نکته از ایران و عراق؛ چرا آقای شجاعی؟

آی اسپورت - تیم ملی ایران در دیداری از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل عراق مغلوب شد. در اشاره کوتاهی خواهیم داشت به نکاتی از این بازی:

اول؛ حالا چه وقت اعتراض به عدم دریافتی بود. آیا نمی‌شد این اعتراض‌ها را بعد از بازی سرنوشت‌ساز و تعیین‌کننده با عراق موکول کرد آقای ویلموتس؟

دوم؛ اخراج به همین راحتی؟ چرا آقای شجاعی؟ این همه تجربه و بازی ملی و اینگونه ۱۰ نفره کردن تیم ملی؟ بی‌دلیل نبود که کریم باقری در حاشیه تمرین تیم ملی به اعتراض‌های بی‌دلیل بازیکنان ایرانی پرداخت. حرف‌های آقاکریم یک هشدار جدی بود که آن را جدی نگرفتیم. تاسف بار اینکه این اعتراضات به فرهنگی در فوتبال ما تبدیل شده است.

سوم؛ عراق و بحرین  بالاتر از ایران. حالا کاسه چه کنم چه کنم در دست گرفته و سرنوشت ما گره خورده به اما و اگر و باید و شاید. آیا صعود می‌کنیم؟

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2019-11-14 22:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
اسمان
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۰۵
وقتی بازیکن 35 ساله در تیم بازی کنه نتیجه اش همینه.اقای تاج سرتو بالا بگیر تیم ملی را نابود کردی با این سرمربی انتخاب کردنت.
۴
تراکتورچی
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۳۴
شجاعی در دریافت کارت زرد اول مقصر بود و بی دلیل عراقی را هل داد و این کار از یک بازیکن باتجربه بعید بود ولی کارت زرد دوم یک حرکت معمولی بود و اصلا اخطار نداشت و داور اشتباه کرد و جوگیر شد. ولی مساله اینه که چرا مربی بازیکن یک اخطاره را که اخطار غیر فنی و غیر ضروری گرفته و هر لحظه احتمال قرمز گرفتنش هست چرا بموقع با یک نیروی جوان تر و جنگنده تر تعویض نکرد و تقصیر مربی از بازیکن بیشتره . ضمنا اگر ما دنبال مساوی بودیم چرا در دقیقه ۹۰ سردار را با کاوه تعویض می کنیم در حالیکه باید هافبک جنگنده یا دفاع بلند قد باید بجای سردار وارد میشد . حالا جناب وزیر لنگی که بخاطر برانکو عذر کی روش را خواست در صورت حذف از جام جهانی چه حرفی برای گفتن خواهد داشت؟
۴
عارف
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۴۳
یک بار این فوتبال بی در و پیکر رو درست کنید آقایون پنج ستاره فقط حرف مفت میزنن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر