فهرست
استقلالی‌ها تمام نکنند، پرسپولیس شکایت می‌کند!
استقلالی‌ها تمام نکنند، پرسپولیس شکایت می‌کند!

استقلالی‌ها تمام نکنند، پرسپولیس شکایت می‌کند!

آی اسپورت - فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بعد از تساوی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، مصاحبه تندی انجام داد و این بازی را، فوتبال کثیف خواند. بعد از آن نیز، با انتشار پست های اعتراض آمیز، نه تنها نسبت به اشتباهات تیم داوری و کارشناسان صدا و سیما معترض بود بلکه به عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه نیز خرده گرفت که وقتی برای قهرمانی پرسپولیس ابراز امیدواری می‌کند، داوران را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

برانکو ایوانکویچ، پندار خمارلو و حسین ماهینی نسبت به این اتفاقات، واکنش نشان دادند، اما درگیری در فضای مجازی بین هواداران دو تیم به اوج خود رسید. استقلالی‌ها از «مهندسی قهرمانی» حرف به میان می‌آوردند و پرسپولیسی‌ها معتقد بودند «تیم شان ۴ بازی نتیجه نگرفته، اما تیم‌های دیگر نتوانستند آن‌ها را از صدر جدول به زیر بکشند».

از سوی دیگر، شنیدیم پرسپولیسی‌ها قصد دارند در صورت ادامه یافتن این مسائل، از استقلال شکایت کنند، زیرا دیگر طاقت تحمل جو سنگین در آستانه قهرمانی را ندارند. یکی از نزدیکان به این باشگاه، در این خصوص گفت: «استقلال و پرسپولیس مهم‌ترین باشگاه‌های ایران هستند و زیر نظر دولت فعالیت می‌کنند، اما نباید تا این حد علیه یکدیگر تنش تولید شود. واقعا شرایط سختی برای هر دو باشگاه شاهدیم. نمی‌دانیم دفعه بعد قرار است چه اتفاقاتی رخ بدهد. فقط امیدواریم کار به جایی نکشد که مجبور به شکایت شویم.»

 

خبر ورزشی

 

۱۴ ۸  
آی اسپورت
2019-05-13 13:06:00
نظر دهید

۸ نظر
...
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۸
کیسه سوپرجام شرکت نکرد و از ترس فرار کرد ترکیه چی شد؟ وزارت ورزش تشویقش کرد برای شکایت که هیچ، پول شکایت هم گذاشت تو جیب شون . هرچی بیشتر به کیسه ها باج بدن کنترل کردن شون سخت تره
علی
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۲۹
گرچه لیگ ما ضعیف و پرسپولیس هم یه تیم افلیج هست اما اگر نتایج مهندسی نمیشد تیم های دیگه امید بیشتری برای قهرمانی داشتن. گل سالم استقلال مردود اعلام میشه یا به ضرر سپاهان پنالتی میگیرن یا به طرز غیراخلاقی و اسفناکی تراکتور رو از کورس قهرمانی خارج میکنن همهگی نشان از مهندسی نتایج داره. این جناب عراقچی که دیر یا زود مشخص خواهد شد جاسوس کجاست اگر به جای پرسپولیس اندکی بیشتر در مذاکرات هسته ای متمرکز میشدن مسلما کلاهی به این گشادی سر کشور و ملت نمیرفت و وضعمون الان این نبود.
.
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۳۰
افلیج اون تیمیه که بازیکنش حتی ضربه چیپ رو هم بلد نیست بزنه. احمق جون تو همین بازی قبل دوتا پنالتی پرسپولیس گرفته نشد. اره پدیده هم گذاشت درتون مهندسی شده بود. چیپ اسماعیلی هم مهندسی شده بود.
@
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۳۳
اگه پرسپولیس افلیجه ببین دیگه کیسه چیه که دربی رفت داور از زیردست و پای پرسپولیس کشیدتون بیرون، دربی برگشت هم نشون داد یه مشت بازیکن .... دور هم شدن. بیشتر از این کیسه رو تحقیر نکن چون به اندازه کافی حقیر هستین. والا اگه وقتی که خاله پروانه صرف بلوا به پا کردن تو مجلس واسه کیسه کرده بود رو صرف امور مردم کرده بود وضع مون بهتر بود ایضا دغدغه های یادگار یادگار امام اگه چیزی جز کیسه بود وضع خیییلی بهتر بود. تیم علیلی که حداقل یه بار از تمام مدعیان لیگ باخته شایسته قهرمانی نیست
Sorrow
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۱۵
علی جان افلیج تویی با اون مغز مجهولت که پر از چرندیات مربی و بازیکنان تیم محبوبته که دارن هر کاری میکنن تا سمت و سوی انتقادات به سمت اونا نره.۴ هفته هست تیم ما رنگ برد به خودش ندید آیا این مهندسی نتایجه؟؟!!!! شماها کجا بودین تو این ۴ هفته ؟؟!!! اون موقع که ماشینو با داوری بردین چرا فوتبال کثیف نبود.بازیکناتون خوب یاد گرفتن چجوری با عواطف و احساسات‌تون بازی کنن.سه ساله فقط دارین تهمت میزنین همه رو متهم کردین.بازم تکرار میکنم ۴ بازیه که نبردیم شما ها کجایین ؟!!؟؟مهندسیه نتایج؟؟!!
عمر خربین
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۱۳
دیگه خواجه حافظ شیرازی هم فهمیده چجوری هر فصل دارند لنگو قهرمان میکنند .
عموری
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۲۶
تو و خواجه حافظ شیرازی باهم بسوزین خخخخ
۱
شاهین کیا
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۳۲
اتفاقا باید استقبال کرد که قوه قضائیه و یک قاضی عادل و بی طرف به این پرونده رسیدگی کنه و تکلیف این همه شک و شائبه را معلوم کنه!همونطور که در ایتالیا انجام شد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر