فهرست
استقلال و منصوریان برابر ذوب/ طلسم شدگان
استقلال و منصوریان برابر ذوب/ طلسم شدگان

استقلال و منصوریان برابر ذوب/ طلسم شدگان

آی اسپورت- روز دوم هفته بیست و دوم، فردا با بازی ذوب آهن و استقلال در فولادشهر استارت می خورد. این ورزشگاه و این تیم اما یادآور خاطرات خوشایندی برای استقلال و منصوریان نیستند. استقلال بیش از 5 سال است ذوب آهن را در خانه اش و در لیگ برتر نبرده و منصوریان هم که اصلا موفق به شکست دادن ذوبی ها در خانه شان نشده است. البته ذوب آهن برای استقلال و منصوریان یک نام شیرین هم هست؛ اولین برد فصل آبی ها در لیگ شانزدهم و اولین پیروزی منصوریان روی نیمکت استقلال برابر این تیم رقم خورد.

 

استقلال

مساوی بدون گل در لیگ پانزدهم، شکست 2 بر یک در لیگ چهاردهم، شکست 2 بر صفر در لیگ سیزدهم و تساوی بدون گل در لیگ دوازدهم؛ برای رسیدن به آخرین برد استقلال برابر ذوب آهن در اصفهان باید به بازی رفت لیگ یازدهم برویم. 30 مهر 1390 بود که استقلال مظلومی با گلهای نیمه اول حنیف عمران زاده و میلاد میداودی موفق به شکست دادن ذوب آهن در فولادشهر شد. حالا 1944 روز گذشته و استقلال طی این 5 سال و 3 ماه و 28 روز در 4 سفر به اصفهان برای بازی برابر ذوب آهن 2 بار باخته و 2 بار مساوی کرده است.

 

منصوریان

برای رسیدن به آخرین پیروزی منصوریان برابر ذوب آهن در اصفهان، به تاریخ و زمان خاصی نباید برگردیم چون او هرگز موفق به ثبت این اتفاق نشده است.در لیگ پانزدهم، دوئل منصوریان و ذوب آهن در فولادشهر نه برنده داشت و نه گل. نفت منصوریان در لیگ چهاردهم هم برابر ذوب آهن در اصفهان با نتیجه سنگین 5 بر 3 در روز درخشش عجیب و غریب کاوه رضایی شکست خورد. منصوریان سرمربی تنها یک برد برابر ذوب آهن دارد که روی نیمکت همین استقلال در دور رفت رقم خورد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-02-15 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بی نام
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۷
این رکورد منفی هم به همت تیم جوان استقلال و درایت کادر فنی شکسته میشه مثل رکوردهای پرسپولیس که بدست این تیم نابود شد تاج کبیر آسیا
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر