فهرست
خانبان: ساشا شفر در همه چیز دخالت می‌کرد
خانبان: ساشا شفر در همه چیز دخالت می‌کرد

خانبان: ساشا شفر در همه چیز دخالت می‌کرد

آی اسپورت - مهدی خانبان مربی- آنالیزور استقلال درباره شرایط سختی که استقلال با شفر و پسرش داشته گفت‌و‌‎گو کرد. او فصل گذشته در استقلال حضور داشت اما به تدریج حضورش در این باشگاه کمرنگ شد. خانبان گاهی با پست‌های اینستاگرامی از ضعیت خودش و البته فعالیت‌های ساشا شفر انتقاد می‌کرد. او در این مصاحبه درباره کارهایی که فرزند وینفرد شفر در استقلال انجام داده حرف زده است.

استقلال با دخالت ساشا به حاشیه رفت

فصل گذشته استقلال شرایط عجیبی داشت و من هم روزها و شرایط سختی را در استقلال گذراندم. تیم با مدیریت ضعیف وینفرد شفر و دخالتهای نابجای پسرش در همه امور، به حاشیه رفته بود. استقلال بازیکنان خیلی خوبی داشت و کیفیت بالای بازیکنان به خصوص در نیم فصل دوم، باعث شد استقلال مدعی قهرمانی شود اما همه دیدند که با مدیریت ضعیف شفر تیم به چه روزی افتاد.

آنالیزهای من را به نام خودش می زد

ساشا پسر شفر خیلی من را اذیت می کرد. او اطلاعات آنالیز را از من می گرفت و به نام خودش می زد. در موقع سفر های خارجی و بعضا داخلی من را حذف می کرد تا خودش کنار تیم باشد. جایی که به من نیاز داشتند، می گفتند بیا بعد که موقع سفر آسیایی زمان شفر شد، خودش می رفت و از آنالیزهای من استفاده می کرد و به نام خودش می زد و بعد هم فهمیدند که او نه آنالیزور است و نه سابقه آنالیزوری دارد. در بازیهای داخلی هم من را به عنوان آنالیزور به شهرستانها می فرستادند که حریف را آنالیز کنم و بعد دوباره آنالیز من را به نام ساشا می زدند و در سفرهای داخلی مهم مثل بازی با پدیده که من بازی این تیم را آنالیز کرده بودم من را به مشهد نبردند و ساشا خودش را به عنوان آنالیزور جا زد. با اخراج شفر، فرهاد مجیدی من را به فرایند بازگرداند و من هم در سفرهای داخلی و هم در سفرهای خارجی، کنار تیم بودم و کارهای آنالیز را انجام می دادم. من نمی دانم مدیریت قبلی چطور رضایت داده بودند، پسر شفر به عنوان آنالیزور قرارداد ببندد. سه سال است که در استقلال فعالیت می کنم و دخالت هایی که از ساشا در استقلال دیدم را هیچ وقت ندیده بودم. بخش زیادی از مشکلات استقلال به خاطر ساشا شفر بود.

از دوستان دلال خودش بازیکن می گرفت

ساشا فصل قبل در نقل و انتقالات و زمانی که هنوز مدیریت قبلی بر سر کار بود وارد عمل شده بود و در همه چیز دخالت می کرد. او طوری عمل کرد که فقط از دوستان دلال ایرانی و خارجی اش بازیکن می گرفت. مدیران جدید هم وقتی آمدند او هنوز قدرت داشت و ورود برخی بازیکنان بی کیفیت در نیم فصل اول نتیجه کار او در استقلال بود. به نظر من هم شفر هم از همه چیز با خبر بود و من احساس می کنم شفر این کارها را به ساشا سپرده بود. همه چیز مشکوک بود. مدیریت جدید پس از مدتی فهمید که اینها چکاره هستند و دستشان رو شد اما دیگر دیر شده بود. بازیکنان بی کیفیت نیم فصل اول ضربات بدی به استقلال زدند و شاید اگر امتیازها را استقلال با بازیکنان بهتر جمع کرده بود، در پایان فصل قهرمان می شد. در نیم فصل دوم بازیکنان خوبی جذب شدند که شفر و پسرش هیچ نقشی در حضور آنها نداشتند. ساشا کلا حاشیه زیاد داشت.

فوتبالی

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-05-30 17:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
.
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۵۹
اعتراف به دلالی شفر و پسرش
farhad
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۴۱
اگر تمام آنالیزها کار خانبان بوده پس نتیجه میگیریم که نتایج ضعیف استقلال تو سه سال اخیر بخاطر آنالیزهای اشتباه همین خانبان بوده . میگه عقب افتادن استقلال تقصیر گرو و نویمایر بوده ! یکی نیست بگه این دوتا که اصلا بازی نکردن که ! اما از تمام این داستانا که بگذریم کیه که ندونه که یکی از ستونهای حاشیه در استقلال همین خانبان بوده
۶
پیمان
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۳
خدایا این سیرک استقلال رو از ما نگیر...
۸
شل مغز آبی
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۳:۰۸
نه آقا تقصیر وزیر ورزشه اینا همهمهندسی شدست مهندس

چقدر ساده ای تو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر