فهرست
واکنش ترامپ به میزبانی آمریکا؛ تبریک و خوشحالی
واکنش ترامپ به میزبانی آمریکا؛ تبریک و خوشحالی
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

واکنش ترامپ به میزبانی آمریکا؛ تبریک و خوشحالی

آی‌اسپورت- دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از رسیدن میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ به کشورش ابراز رضایت کرد. امروز کنگره فیفا با محوریت رای‌گیری برای انتخاب میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ برگزار شد و ۳ کشور ایالات متحده، کانادا و مکزیک با اقتدار موفق به کسب امتیاز میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ شدند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با ابراز خشنودی از این اتفاق در صفحه رسمی خود نوشت: «ایالات متحده به همراه مکزیک و کانادا میزبان جام جهانی شدند. تبریک می‌گویم؛ حجم زیادی از تلاش فراوان.»

همچنین جاستین ترودو نخست وزیر کانادا نیز در صفحه خود نوشت: «امروز صبح خبر خوب منتشر شد. میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ به کانادا، آمریکا و مکزیک رسید و باید به هر کسی که برای این پیشنهاد تلاش زیادی کرد تبریک گفت. تورنمنت خوبی در انتظارمان خواهد بود.»

ایالات متحده پیش از این در سال ۱۹۹۴ میزبانی جام جهانی را تجربه کرده بود اما این اولین بار است که کانادا میزبان جام خواهد بود.

 

ورزش سه

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-06-13 21:17:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
آنتی بنفش
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۲
این مردک میتونه فقط تا چند سال بخاطر این میزبانی خوشحال باشه چون تا 2026 به گورستان تاریخ پیوسته و بدنش خوراک مار و مور و عقرب شده
۸ ۱
محسن
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۲
خدا بهت شفا بدهد.برادر ولایت مدار،مسئولان دیگر کشورها نیازی نمی بینند که در نتیجه و پرده برداری و یا افتتاح طرحهای بلند مدتی که طرح اولیه آن،در دولت انها کلید خورده،حضور یا حضور فیزیکی داشته باشند.یه کم بیشتر که فکر کنیم متوجه میشویم که درخواست میزبانی،با هوا و هوس نمیشود و کار یکسال و دوسال گذشته نیست که ترامپ ادعای خاصی روی آن داشته باشد! (دارم به خوراک مور و مور عقرب فکر میکنم!)
۲
آنتی بنفش
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
خطاب به محسن. اگر ذره ای عقل و درایت داشتی، به جای برچسب زدن به فحوای کلام توجه می کردی و پرت و پلا جواب نمیدادی. اگرچه تهی مغزان به جز برچسب زدن کار دیگه ای بلد نیستن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر