فهرست
آمار بد پرسپولیس در 6 بازی گذشته: 76 دقیقه برتری
آمار بد پرسپولیس در 6 بازی گذشته: 76 دقیقه برتری

آمار بد پرسپولیس در 6 بازی گذشته: 76 دقیقه برتری

آی اسپورت- شروع خوب پرسپولیس در لیگ شانزدهم، در هفته‌های اخیر با افت فاحشی روبرو شده و هفته گذشته، آن‌ها اولین باخت فصل‌شان را هم به ذوب آهن دادند. از سه برد آخر پرسپولیس، دو برد با گلزنی در دقایق پایانی بدست آمده‌اند و 2 مساوی با استقلال خوزستان و پیکان و باخت مقابل ذوب آهن، در همین هفته‌ها رقم خوردند.

پرسپولیس در 6 هفته گذشته، فقط نصف بازی‌هایش را برده و عجیب‌تر اینکه مجموعا، 76 دقیقه از 540 دقیقه از حریفانش جلو بوده است. 68 دقیقه از این 76 دقیقه، به بازی پرسپولیس و ماشین‌سازی مربوط می‌شود و در 5 بازی دیگر، آن‌ها مجموعا 8 دقیقه، از حریف‌شان جلو بودند.

پرسپولیس در بازی با استقلال خوزستان، پیکان و ذوب آهن یک دقیقه هم از حریفانش جلو نیفتاد. بازی با صنعت نفت، آن‌ها تا دقیقه 86 متوقف شده بودند. بازی با پدیده، فاصله گل اول پرسپولیس و گل مساوی پدیده، فقط 4 دقیقه بود. گل دوم سرخپوشان هم دقیقا پیش از سوت پایان مسابقه زده شد.

از 6 بازی آخر پرسپولیس بجز بازی با ماشین‌سازی، 5 بازی دیگر سرخپوشان با دو برد ناپلئونی در دقایق پایانی، دو مساوی و یک باخت به پایان رسیده‌اند. آماری که از حالا، زنگ خطر را برای برانکو و تیمش در نیم فصل دوم به صدا درآورده است.

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-12-19 14:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۳
مزدوران کیروش دست به کار شدند هههههههههه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر