فهرست
نکته آماری: رکوردشکنی در آزادی
نکته آماری: رکوردشکنی در آزادی

نکته آماری: رکوردشکنی در آزادی

آی‌اسپورت- صبای قم در اصفان دست به کار بزرگی زد و ذوب‌آهن مدعی را با یک گل شکست داد. صبا در حالی که از 9 بازی قبلی خارج از خانه 3 تساوی و 6 باخت در کارنامه‌اش ثبت شده بود، توانست تیم سوم جدول را شکست دهد و ذوبی‌ها را یک رده به پایین بکشد. ماشین‌سازی -رقیب صبا در منطقه سقوط- این هفته فرصت داشت تا برابر استقلال اولین برد خانگی فصل را به دست آورد، اما با 3 گل شکست خورد و در قعر جدول امیدهایش برای مانگاری در لیگ برتر کمتر شد.

جدا از رقابت این دو تیم قعرجدولی، پرسپولیس و تراکتورسازی صدرنشین هم که این هفته در ورزشگاه آزادی تهران برابر هم قرار می‌گیرند، رکورد جالبی را ثبت کرده‌اند. پرسپولیس تنها تیم جدول خانگی است که باخت خانگی ندارد؛ و از آنسو تراکتور تنها تیم جدول خارج از خانه است که هنوز خارج از تبریز شکست نخورده. تقابل پرسپولیس میزبان و تراکتور مهمان در حالی که هر دو تیم نیاز شدیدی به سه امتیاز بازی دارند می‌تواند باعث شکسته شدن یکی از این رکوردها شود. باید منتظر ماند و دید کدام تیم قرمزپوش یکشنبه شب جشن شادی برگزار می‌کند.

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2017-02-02 23:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
وحید
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۵۷
دوست دارم تراختور ببره.ولی مساوی میشه
مسعود
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۰۶
پرسپلیس اگه ببره که قهرمانه اما تراکتور اگه ببره شانس استقلال زیاد میشه خود تراکتور شخصیت قهرمانی نداره با خارج شدن ذوب آهن از بین مدعیان قهرمانی بین استقلال و پرسپلیس هست
۲ ۲
مصطفی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۳
ماشاالله شماها منبع شخصیت هستین تو هر ضمینه ای
۲
آذری
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۳
ای جانم مسعود جان یکمم اینجوری بلبل زبونی کن عمو برات قاقالی لی بخره
۲
بهرام
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
من تراختوری ام
اماز اونجایی ک میدونم قلعه نویی آدم محتاطی هست برای همین میگم بازی رو به سمت مساوی میبره واز ضد حمله ها و ضربات ازاد استفاده میکنه.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر