فهرست
چیس کری، مدیر جدید فرمول یک
چیس کری، مدیر جدید فرمول یک

چیس کری، مدیر جدید فرمول یک

آی‌اسپورت- برنی اکلستون تایید کرد که دیگر در سمت مدیر گروه فرمول یک فعالیتی نخواهد داشت و چیس کری از مدیران لیبرتی مدیا جانشین او خواهد شد. اکلستون ۸۶ ساله می گوید که به او عنوان “رئیس افتخاری” داده شد که دقیقا نمی داند سمت او چه چیزی است.

این تغییرات به همراه انتصاب راس براون و شان بِرَچِز (مدیر اجرایی سابق ESPN) به ترتیب با سمت های ورزشی و تجاری به طوری رسمی در سه شنبه اعلام خواهد شد. اکلستون گفت: من امروز برکنار شدم و به همین سادگی خواهم رفت. این رسمی است و من دیگر رهبر این مجموعه نیستم. چیس کری سمت من را بر عهده خواهد گرفت. سمت جدید من یکی دیگر از آن اصطلاحات آمریکاییست. چیزی شبیه به یک رئیس افتخاری است.در حال حاضر من این عنوان را دارم و حتی نمی دانم معنی آن چیست! روزهای من در دفتر آرام تر و ساکت تر خواهد شد و شاید در آینده گاهی اوقات در یک گرندپری حضور داشته باشم. من هنوز هم دوستان زیادی در فرمول یک دارم و هنوز هم پول کافی دارم تا هزینه ی حضور در یک مسابقه را پرداخت کنم.

اکلستون انتظار ندارد که صندلی خود در شورا جهانی موتوراسپورت را حفظ کند: در این مورد من شک دارم. اول از همه باید با ژان تاد (مدیر فیا) صحبت کنم.

اعتقاد بر این است که دونالد مکنزی، رئیس سابق سهامداران عمده CVC، به نگه داشتن اکلستون در این سمت مشتاق بود. با این حال، به زودی لیبرتی مدیا مالکیت فرمول یک را بدست خواهد آورد و اکلستون از گزینه های این کمپانی برای مدیریت این ورزش نیست.

     
آی اسپورت
2017-01-25 02:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر