فهرست
هفته چهارم چمپیونزلیگ: بهت چلسی، توقف بارسا
هفته چهارم چمپیونزلیگ: بهت چلسی، توقف بارسا

هفته چهارم چمپیونزلیگ: بهت چلسی، توقف بارسا

آی‌اسپورت- اولین هفته دور برگشت لیگ قهرمانان اروپا امشب برگزار شد که در مهمترین بازی‌ها چلسی در ایتالیا به رم باخت. بارسلونا در یونان برابر المپیاکوس متوقف شد. بایرن مونیخ، منچستریونایتد و پاریسن ژرمن هم حریفان را شکست دادند.

در گروه A من یونایتد 2-0 بنفیکا را برد. گل بلیند و یک گل به خودی یونایتدها را به برد رساند. زسکا مسکو هم در خانه بازل 2-1 پیروز شد. در جدول رده بندی منچستر 12 امتیازی و صدرنشین است.

در گروه B پاری سن ژرمن با 5 گل اندرلخت را برد و بایرن مونیخ هم 2-1 سلتیک را برد. کومان و مارتینز گلزنان بایرن بودند. در جدول رده بندی پی اس جی 12 امتیازی و بایرن 9 امتیازی است و در رده‌های اول و دوم قرار دارند.

در گروه C رم با 3 گل چلسی را در هم کوبید. الشعراوی دو بار و پروتی گلزنان رم بودند. در دیگر دیدار گروه هم اتلتیکو دوباره برابر قره باغ متوقف شد. این بار 1-1 و در خانه. در جدول رده بندی گروه رم 8 امتیازی و صدرنشین است. چلسی هم 7 امتیازی است.

در گروه D یوونتوس و بارسا هر دو متوقف شدند و یووه در خانه اسپورتینگ به تساوی 1-1 رضایت داد و بارسا هم در یونان نتوانست برابر المپیاکوس نتیجه‌ای بهتر از 0-0 به دست آورد. در جدول گروه بارسا 10 و یووه 7 امتیازی است.

۲    
آی اسپورت
2017-11-01 01:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر