فهرست
گل محمدی: انگیزه زیادی برای صعود داریم
گل محمدی: انگیزه زیادی برای صعود داریم

گل محمدی: انگیزه زیادی برای صعود داریم

آی اسپورت - یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پاختاکور ازبکستان حضور یافت و در ابتدای صحبت هایش برای آروالادزده سرمربی گرجستانی پاختاکور آرزوی موفقیت کرد و همچنین یک روز مانده به سالگرد درگذشت کاپیتان پرسپولیس هادی نوروزی، به خانواده او تسلیت گفت.

گلمحمدی در ادامه صحبت های خود اظهار داشت: بازیکنان تیم از هادی نوروزی الهام زیادی گرفتند و انشالله روحش شاد باشد. بازی خیلی حساسی را در پیش داریم و با سختی زیادی به این مرحله رسیدیم و حاضر نیستیم راحت از این مرحله بگذریم. بازی خیلی سختی مقابل السد که یکی از بهترین تیم های این دوره مسابقات است، بازی کردیم و انرژی زیادی را برای صعود صرف کردیم. الان انگیزه مان چندین برابر شده، شاید خسته باشیم اما از لحاظ روحی روانی آماده هستیم.

وی افزود: مقابل تیمی بازی می کنیم که یک روز بیشتر استراحت کرده و از لحا بدنی آماده است. از نظر فنی هم فوتبال خوب و ماشینی را ارائه می‌دهند. مطمئنا بازی راحتی برای ما نخواهد بود و انگیزه بیشتری هم نسبت به بازی های قبل باید داشته باشیم تا پیروز مسابقه شویم. باید خوب مبارزه کنیم و بجنگیم تا از این مرحله هم عبور کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت ذهنی بازیکنانش اظهار داشت: فوتبال بالا پایین زیاد دارد، در یک بازی ممکن است گل بزنیم و گل بخوریم. ما در لیگ خودمان 10 نفره هم شدیم و با اختلاف دو گل هم عقب بودیم اما در نهایت توانستیم بازی را با 3 گل ببریم. بچه های ما از نظر ذهنی در وضعیت خوبی هستند و می‌توانند هر نتیجه ای را برگردانند. بازیکنان ما قبلا ثابت کرده اند و باید از نظر ذهنی آماده هر اتفاقی را داشته باشند و در جهت جبران آن واکنش های خوبی نشان دهند و بتوانند نتیجه را برگردانند.

یحیی گل محمدی در خصوص خستگی تیمش گفت: مسائل فوتبالی بخشی از فوتبال است اما مسئله روحی - روانی و انگیزه ای هم بخش مهم تری هستند که خوشبختانه ما آن را زیاد داریم. نتایج گذشته نمی‌تواند تضمینی باشد که آینده رقم بخورد و این که بازی قبلی را برده اند، نمی‌تواند برد بازی فردا را تضمین کند. ما توانستیم بایکدیگر همدل باشیم و حرف های زیادی برای گفتن داریم و هیچ وقت از برد خسته نمی‌شویم چون هر بازی بازی های متفاوتی دارند. دعای 40 میلیون هوادار و انرژی مثبت آن ها پشت ماست و انشالله که بتوانیم شادشان کنیم و در نهایت نتیجه خوبی بگیریم.

 

۳    
آی اسپورت
2020-09-29 12:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر