فهرست
لیکنز: هیچ وقت نگفتم تراکتور قهرمان است!
لیکنز: هیچ وقت نگفتم تراکتور قهرمان است!

لیکنز: هیچ وقت نگفتم تراکتور قهرمان است!

آی اسپورت - ژرژ لیکنز پس از شکست سه بر یک سنگین مقابل سپیدرود رشت در نشست خبری گفت: اول از همه به تیم حریف به خاطر پیروزی بزرگ و آنالیز و برنامه‌ای که برای این بازی داشتند، تبریک می‌گویم. همان‌طور که می‌دانید به خاطر شرایط جوی و زمین چمن مصنوعی می‌دانستیم این بازی می‌تواند سخت باشد و همین اتفاق هم افتاد. همان‌طور که گفته بودم ما بازی به بازی پیش می‌رویم و به همین خاطر می‌دانستیم امروز بازی سختی داریم. ما در یک صحنه یک گل به حریف هدیه دادیم و بعد هم تا خواستیم به خودمان بیاییم یک گل دیگر به سپیدرود هدیه دادیم. همان‌طور که می‌دانید فروزان سیوهای خوبی در بازی‌های قبل داشت، اما امروز، او روز بدی داشت. ما در این بازی هدایای زیادی تقدیم حریف کردیم و نباید در فوتبال این اتفاق بیفتد. تمام تلاش‌مان این است در بازی بعدی که در تبریز است این اتفاق تکرار نشود.

وقتی در را برای تیمی بازی می‌کنید، همین می‌شود!

سورپرایز خاصی نبود. سپیدرود همان عملکردی را ارائه کرد که ما می‌دانستیم و همان چیزی بود که انتظارش را داشتیم. روز گذشته به بازیکنانم هم گفته بودم بازی سختی است و نباید به تیم حریف هدیه بدهیم. باید تمرکزمان روی تیم خودمان باشد. این را هم در نظر داشته باشید که ما چند فرصت خیلی خوب هم از دست دادیم، ولی الان این انتقاد را باید به تیم خودمان داشته باشیم و نباید اشتباهات را در تیم‌مان داشته باشیم و باید به سطح خیلی بالا برسیم. همان‌طور که می‌دانید من مسئولیت تیم تراکتورسازی را دارم و به سپیدرود کاری ندارم. ما امروز خودمان به سپیدرود امتیاز دادیم. وقتی در را  باز کنید آنها وارد می‌شوند و استفاده می‌کنند. به نظرم بعضی وقت‌ها خوب است که این اتفاقات در زندگی آدم بیفتد و تجربه شود.

بازی با سپیدرود از سپاهان و پرسپولیس مهم‌تر است

من موافق این نیستم که ما غافلگیر شدیم. اینها فقط مسائل آماری است. دفاع ما در این بازی مانند این بود که درها را باز گذاشتیم و آنها هم استفاده کردند. امروز اتفاقی که افتاد و آمار هم آن را می‌گوید این است که ما موقعیت‌های زیادی از دست دادیم. به نظرم ما باید انتقادهایی که به تیم‌مان وارد است، بپذیریم. باید مشکلات را از بهبود دهیم و روز به روز بهتر شویم. هیچ موقع آمار در بازی نمی‌تواند نتیجه را رقم بزند. من به تیم سپیدرود هم تبریک گفتم، اما دیدید که گل‌ها چطور زده شدند. وقتی در زندگی زمین می‌خوردید، مهم این است که بلند شوید. زندگی همیشه لبخند زدن و اتفاقات خوب نیست. من از دو هفته پیش گفته بودم این بازی سخت است. این بازی‌های بزرگی است که باید از آن امتیاز کسب کنیم. همیشه بازی با سپاهان و پرسپولیس بزرگ نیست و این بازی‌هایی است که ما باید از آن امتیاز کسب کنیم. همان‌طور که من از قبل گفته بودم.

هیچ وقت نگفتم تراکتور قهرمان است!

من هیچ وقت نگفتم که قرار است قهرمان شویم! این چیزی است که شما گفته‌اید. من هیچ وقت نگفته‌ام. چیزی که باید ببینید دور دست‌ها نیست. ما باید روبه‌رو را ببینیم، باید بازی هفته بعد را ببینیم، نه اینکه چند هفته بعد را. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و این را بدانید که کاری که ما کردیم خیلی بزرگ بود. ما پنج امتیاز از سه تیم عقب بودیم و توانستیم در این چند هفته این عقب افتادگی را جبران کنیم. ما امروز نتوانستیم عملکرد خوبی در خط دفاع و حمله داشته باشیم و این درس بزرگی بود که ما از این بازی برای زندگی خودمان گرفتیم.

۴ ۵  
آی اسپورت
2019-04-12 20:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
.
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۲۸
لیکنز: هیچ وقت نگفتم تراکتور قهرمان است!............آفرین هیچ وقت هم نگو چون قهرمان نیست..لیکنز هم فهمید که تراختوره..فقط سوراختور..خخخ
سیامک
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۴۳
بچه جانی که هویت نداری که اگه داشتی به نام میومدی ،هنوز چیزی مشخص نیست انگار یادت رفته قراره بیایید تبریز؟
.
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۰۷
سیامک ....علاقه داشتی هویت من را بدونی مشکلی نیست برات توضیح میدم یکی از میلیونها نفر پرسپولیسی هایی هستیم که هرسال درتون میزاریم. هم تو تهران و هم تو تبریز ....خخخ .شناختی یا بازم توضیح بدم
کیسه کشی با اسامی مختلف
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۱۹
این یه پلشت کیسه کشه. هرنام کاربری رو کپی میکنه حالا زده تو کپی کردن علائم نگارشی . باز مغز فندقیش داره تفرقه ایجاد میکنه.
سیامک
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۵۹
هرسال ؟؟؟ مطمئنی؟ فعلا که رکورد کردن پرسپولیس دست ماست ، عصر بعد اینکه جلوی سایپا وا دادید حالتون را خواهم پرسید.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر