فهرست
نقل قول‌های روز: سردار جایی نمی‌رود
نقل قول‌های روز: سردار جایی نمی‌رود

نقل قول‌های روز: سردار جایی نمی‌رود

آی اسپورت –  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

چهره‌های بازیکنان در هفته‌های گذشته با امروز تفاوت داشت. در گذشته بازیکنان استرس داشتند که در زمین قرار است چه اتفاقاتی بیفتد، اما این بار روحیه برد را در چهره تک تک بازیکنان می‌دیدیم. چهره بشاس و حرفه‌ای بازیکنان برای بردن معلوم بود. همچنین در بحث حاشیه هم تیم آرامش داشت و رفاقت بین بازیکنان دیده می‌شد. بازیکنانی مانند سیدمهدی رحمتی و پژمان منتظری هم که قدیمی هستند، با بازیکنان حرفه‌ای برخورد می‌کردند.

شرایط اینروزهای استقلال از زبان حسن زاده عضو کمیته فنی باشگاه

از میان بازیکنان لژیونر فقط سزار ناواس (اسپانیا)، کارادنیز (ترکیه)، میژو ساکتاس (کرواسی) و سردار آزمون (ایران) در تیم روبین‌کازان خواهند ماند. از سایر خارجی‌ها هم خواستیم تا با درک شرایط باشگاه به دنبال تیم جدیدی برای خود باشند.

واکنش سرمربی روبین کازان به شایعه جدایی سردار آزمون از این تیم

بر اساس مقررات جدید، دستور موقت کمیته انضباطی درباره بازیکن استقلال، قابل اعتراض است و اگر باشگاه استقلال مبادرت به اعتراض کند، کمیته استیناف به فوریت به اعتراض باشگاه استقلال رسیدگی می‌کند و اگر اعتراض باشگاه استقلال را وارد تشخیص دهد، نسبت به نقض این دستور موقت اقدام می‌کند.

واکنش رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال ایران، در درباره محرومیت سرور جپاروف

نقل و انتقالات نیم فصل دوم برای این است که تیم‌ها نقاط ضعف‌شان را برطرف کنند. استقلال نیاز به مهاجمی دارد که در خط حمله بتواند کاری کند. کادر فنی نباید دست روی دست بگذارد.محسن کریمی خوب گل می‌زند، مهدی قائدی هم دریبل زدن است و می‌تواند پنالتی هم بگیرد. بازیکنان سرعتی بیشتر می‌توانند به استقلال کمک کنند.

توصیه علیرضا اکبرپور به استقلالی ها

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-01-07 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۳۱
فک کنم سردار به جای باشگاه با بردیف قرارداد بسته.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر