فهرست
رضایتِ همسایه؛ پیش به سوی استمفوردبریج جدید
رضایتِ همسایه؛ پیش به سوی استمفوردبریج جدید

رضایتِ همسایه؛ پیش به سوی استمفوردبریج جدید

آی‌اسپورت- سان گزارش داد که خانواده «کراس وایت» بالاخره با باشگاه چلسی در زمینه بازسازی ورزشگاه استمفوردبریج به توافق رسیدند. این خانواده از باشگاه چلسی شکایت کرده بودند و معتقد بودند که با ساخت استمفوردبریج جدید عملا آفتاب خانه شان را از دست می‌دهند و مجبورند که در اغلب ساعات روز در سایه زندگی کنند. آنها در همسایگی ورزشگاه اختصاصی باشگاه چلسی زندگی می کنند. در نهایت باشگاه چلسی با پرداخت مبلغی قابل توجه دل آنها را بدست آورد تا پروژه ساخت ورزشگاه جدید چلسی به هم نخورد.

مشخص نیست که دقیقا چه مبلغی به خانواده کراس وایت پرداخت شده است اما به نظر می رسد که چند میلیون پوند دریافت کرده اند. چند ماه پیش مبلغ درخواستی این خانواده ۲۰ میلیون پوند بود که پس از سه ماه مذاکره با آبراموویچ به توافق رسیدند. خانواده کراس وایت قریب به پنجاه سال است که در محله استمفورد در نزدیکی ورزشگاه چلسی زندگی می کنند.

ورزشگاه جدید باشگاه چلسی که معماری آن را شرکت هرزوگ و مورون از سوئیس به عهده دارد حدود ۵۰۰ میلیون پوند هزینه در برخواهد داشت و ساخت و ساز تا سال ۲۰۲۱ به اتمام خواهد رسید. این ورزشگاه در معماری جدیدش بیش از ۶۰ هزار تماشاگر خواهد داشت و چلسی در زمان ساخت و ساز در ورزشگاهی دیگر بازیهای خانگی خود را برگزار خواهد کرد.

 

نود

۵    
آی اسپورت
2018-03-16 01:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر